OKAM Capital kupił nową działkę w Katowicach. Powstanie na niej osiedle z 700 mieszkaniamiźródło: Materiały inwestora

OKAM Capital kupił nową działkę w Katowicach. Powstanie na niej osiedle z 700 mieszkaniami

Orzech
Orzech
REKLAMA
Deweloper z Warszawy zakupił kolejną działkę pod nowe mieszkania w Katowicach. Nieruchomość o powierzchni 2,13 ha znajduje się przy ul. Rzepakowej. Teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową z lokalami usługowymi. Powstanie tam ok. 700 mieszkań.
Inwestycja zlokalizowana będzie w pobliżu centrum przesiadkowego w Brynowie. Po drugiej stronie ul. Rzepakowej osiedle Nowy Brynów zrealizowała firma Atal S.A. z Cieszyna.
 Nasz Dom w Dolinie Trzech Stawów i najnowszy projekt Inspire (oba w Dolinie Trzech Stawów) to inwestycje i cieszące się ogromnym zainteresowaniem – mówi Arie Koren, dyrektor wykonawczy OKAM.
 Wkrótce rozpoczniemy nową inwestycję przy ulicy Rzepakowej. Atutem tego miejsca jest świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy, której chcemy być częścią. Dobra komunikacja pozwoli szybko dostać się do innych części aglomeracji śląskiej  dodaje Koren.
Na razie OKAM Capital nie zdradza więcej szczegółów na temat inwestycji.  Wkrótce zostaną przedstawione m.in. koncepcja całego projektu, wizualizacje oraz planowany termin rozpoczęcia i zakończenia budowy – informują przedstawiciele dewelopera.
REKLAMA
W Katowicach firma realizuje dwie inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: Dom w Dolinie Trzech Stawów oraz Inspire.
O deweloperze
OKAM Capital istnieje od ponad 15 lat i jest jednym z liderów wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.
W portfolio OKAM znajdują się 22 projekty w 7 miastach w Polsce, m.in. Incity na Woli, Mokka, Vista i Central House na Mokotowie, Arlet House na Ochocie, Żoli Żoli na Żoliborzu, Bochemia – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie. W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic, a także w Krakowie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA