Ostatnia prosta na budowie Arche Hotel Krakowskaźródło: Materiały inwestora

Ostatnia prosta na budowie Arche Hotel Krakowska

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
REKLAMA
Na skrzyżowaniu ulic Łopuszańskiej i Al. Krakowskiej powstaje hotel. Według planów inwestora budowa powinna zakończyć się w III kwartale tego roku. 
Grupa Arche od 2016 roku buduje dziewięciopiętrowy budynek na warszawskich Włochach. Po zakończeniu realizacji projektu inwestor odda do użytku 12 tys. mkw. powierzchni, na której znajdzie się około 350 pokoi i 17 apartamentów. Poza funkcją hotelową w budynku zaplanowano też strefę biurową, handlową oraz garaże. 
Za aranżację wnętrz czterogwiazdkowego obiektu odpowiadać będzie Emkwadrat Architekci, sporządzaniem dokumentacji zajmuje się firma Bulak Projekt. Wykonawcą generalnym jest spółka Arche. 
Zlokalizowany będzie nieopodal międzynarodowego lotniska im. F. Chopina oraz stołecznej dzielnicy biznesowej niesie ze sobą wysoką szansę na powodzenie. Na gości czekać będzie wiele atrakcji takich jak SPA, klub fitness, restauracje i bar. 
REKLAMA
Materiały inwestora
Grupa Arche w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na rynku mazowieckim. Zajmuje się czterema projektami jednocześnie, tylko na terenie Mazowsza. W całej Polsce jest ich kilkanaście. Od 1991 roku, kiedy to firma zaczynała swoją działalność, powstało ponad 5000 domów i mieszkań. 
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA