Polska firma wynajmuje biura we wrocławskim City Forum  fot. Jakub Zazula

Polska firma wynajmuje biura we wrocławskim City Forum

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
City Forum
adresWrocław, Traugutta 43-45
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA

Rise.pl, polski operator przestrzeni elastycznych na wynajem, podpisał kolejną umowę najmu we Wrocławiu. Na powierzchni blisko 2 500 mkw. w budynku City 2 zrealizowanego w ramach kompleksu City Forum powstaną nowe biura serwisowane i przestrzenie coworkingowe.

Właścicielem obiektu jest Grupa Echo-Archicom. Najemcy w procesie negocjacji umowy najmu doradzali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Knight Frank.

City 2 to położony w prestiżowej lokalizacji Wrocławia 7 kondygnacyjny budynek klasy A, który wchodzi w skład kompleksu City Forum. Oferuje blisko 13 000 mkw. powierzchni całkowitej. Obiekt uzyskał certyfikat LEED na poziomie Gold, co potwierdza efektywność użytkową budynku, dostęp do ekonomicznych i ekologicznych powierzchni biurowych.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

City 2 położony jest w sąsiedztwie m.in. Galerii Dominikańskiej, uczelni wyższych, Rynku oraz terenów rekreacyjnych nad Odrą. W gronie najemców znajdują się renomowane marki, takie jak: Orange, Millennium Bank czy Narodowy Fundusz Zdrowia.

Rise.pl to polski operator elastycznych powierzchni biurowych, która działa na rynku od 2003 roku. Oferuje swoje usługi w Krakowie, gdzie jest liderem w zakresie oferowanych usług, Rzeszowie i Łodzi. Do grona miast oferujących przestrzenie elastycznie operatora w 2022 roku dołączy również Wrocław. Usługi firmy obejmują głównie gotowe biura serwisowane, przestrzenie coworkingowe oraz wirtualne biura.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA