Polska firma z branży innowacyjnych technologii powiększa biuro we Wrocławiuźródło: Materiały prasowe

Polska firma z branży innowacyjnych technologii powiększa biuro we Wrocławiu

REKLAMA
Kolejna polska, wrocławska firma w związku z dużym i szybkim rozwojem zwiększa zatrudnienie w stolicy Dolnego Śląska, powiększając jednocześnie swoją siedzibę. 
Startup A4BEE Sp. z o.o. wynajął 600 mkw. powierzchni biurowej w Wojdyła Business Park przy ul. Muchoborskiej 8 we Wrocławiu. Doradztwo po stronie Wojdyła Business Park objęła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Firma A4BEE Sp. z o.o. to podmiot skupiający się na tworzeniu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań technologicznych. Na co dzień startup wspiera międzynarodowe firmy z sektora biotechnologii, farmacji, opieki medycznej oraz przemysłu w obszarze innowacji cyfrowych.
Wrocławski startup A4BEE stworzony został przez czterech pasjonatów technologii – Karolinę Marzantowicz, Łukasza Paciorkowskiego, Tomasza Kośmidra i Krzysztofa Kaczora – którzy postanowili odejść od sztywnych korporacyjnych ram i skupić się na tworzeniu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań technologicznych na styku Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji i Blockchain. Celem A4BEE jest ciągłe poszukiwanie nowoczesnych, optymalnych rozwiązań technologicznych, które wprowadzać będą na rynku powiew świeżości.

– A4BEE to startup, który skupia się na dostarczaniu znaczących technologicznych innowacji dla globalnych firm z sektora biotechnologii, biofarmacji oraz przemysłu. Szybko rozwijamy się i zależy nam na tym, aby nasz równie szybko rosnący zespół miał komfortowe warunki do działania. Mamy ambitne plany, aby stać się największą firmą technologiczną z siedzibą w Polsce kształtującą rynek biotechnologii i industry 4.0. Dlatego właśnie na jeden z naszych nowych ośrodków dalszego rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych wybraliśmy Wrocławski Wojdyła Business Park – mówi Krzysztof Kaczor, Chief Operating Officer, A4BEE.
– Witamy nowego najemcę kompleksu Wojdyła Business Park. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się sfinalizować umowę najmu z A4BEE i kolejna spółka z sektora nowoczesnych technologii dołączyła do grona najemców Wojdyła Business Park. Najważniejszym dla nas celem jest zadowolenie klienta i jego pracowników. Ciągły rozwój naszego Parku, wprowadzane ulepszenia, mają na celu stworzenie miejsca do pracy sprzyjającego pracownikom i środowiska, w którym mogliby poczuć się jak w domu. Czynimy starania, zgodnie z aktualnie panującymi światowymi trendami, aby wdrożyć w naszym Parku rozwiązania pro-WELL i pro-ekologiczne, gdzie nadrzędnym celem jest dbałość o zdrowie pracownika i komfort w miejscu pracy oraz aby budynek i jego otoczenie były przyjazne człowiekowi. Działania te z pewnością wyróżniają nasz obiekt wśród innych – mówi Agnieszka Knurowska, właściciel Wojdyła Business Park.
– Ta transakcja pokazuje, że firmy doceniają nie tylko doskonałą lokalizację, wysokiej klasy architekturę i rozwiązania techniczne ale przede wszystkim poszukują przestrzeni, które będą służyć ich pracownikom przez kolejne lata. Najemcy doceniają dobrą współpracę i poziom świadczonych przez właściciela Wojdyła Business Park usług oraz fakt, iż skala obiektu umożliwia dalszy rozwój biznesu w tej lokalizacji – mówi Marcin Siewierski, dyrektor regionalny w polskim oddziale Cushman & Wakefield.
Zespół budynków biurowych Wojdyła Business Park zlokalizowany jest w obrębie dzielnicy Fabryczna przy ulicy Muchoborskiej. Całkowita powierzchnia biurowa budynków wchodzących w skład Parku wynosi 27 700 mkw. Wojdyła Business Park to jeden z najnowocześniejszych parków biurowych we Wrocławiu. W skład zespołu budynków wchodzą 3 niezależne pięciokondygnacyjne biurowce o standardzie klasy A z punktami usługowymi na potrzeby najemców znajdującymi się na parterach budynków. Wojdyła Business Park ulokowany jest w tzw. Zachodnim Centrum Biznesu, w sąsiedztwie obwodnicy śródmiejskiej, w odległości zaledwie 5 km od Rynku Starego Miasta i 6 km do Międzynarodowego Lotniska Strachowice. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Muchobór, przystanki komunikacji miejskiej oraz hotel. W niedalekiej odległości zlokalizowane są centrum handlowe Magnolia, a także liczne inne obiekty handlowe i usługowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

W centrum Wrocławia trwa budowa nowego biurowca [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W samym centrum Wrocławia, kilkaset metrów od Rynku przy placu Jana Pawła II trwa budowa nowego biur...
Sii zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Gdańsku
Firma Sii Polska, jeden z największych dostawców usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce...
Osiedle Kajdasza – najładniejsze osiedle na Jagodnie od PROFIT Development [FILM]
Profit Development rozpoczyna realizację kolejnego etapu inwestycji przy ul. Kajdasza we Wrocławiu....
Wirthwein Polska uruchamia nową fabrykę w Łodzi. Będą nowe miejsca pracy
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zwiększyć swoje inwestycje w Łodzi. Producent podzespołów...
Wrocław: Międzynarodowa szkoła wybrała na siedzibę liceum kompleks biurowy Centrum Południe
Kompleks biurowy Centrum Południe we Wrocławiu pozyskał kolejnego najemcę z branży edukacyjnej. We w...
Na warszawskim Mordorze rusza budowa hostelu pod najem długoterminowy
Spółka Postęp Property, należącą do fińskiego dewelopera YIT Development, podpisała z firmą Unibep S...
Dolny Śląsk: Rusza budowa kompleksu Karkonosze Springs Hotels&Resorts [WIZUALIZACJE]
We wsi Staniszów pod Jelenią Górą, u podnóża Karkonoszy, firma Oak Property należąca do grupy Europl...
Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic [WIZUALIZACJE]
W samym centrum Katowic jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel Diament Plaza z 135 pokojami,...
Amerykański BNY Mellon zwiększa zatrudnienie w swoim centrum we Wrocławiu
Amerykańska firma BNY Mellon będąca międzynarodowym liderem w dziedzinie zarządzania inwestycjami i...
Nexity wystartowało ze sprzedażą nowego etapu osiedla City Vibe w Krakowie [WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się sprzedaż II etapu pierwszej w Krakowie inwestycji Nexity Polska – City Vibe przy...