Resi4Rent stawia na Warszawę, Wrocław i Kraków

Resi4Rent stawia na Warszawę, Wrocław i Kraków

Polska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Resi4Rent to należąca do Griffin Real Estate platforma mieszkań na wynajem, w której portfelu w najbliższych latach znajdzie się kilka tysięcy mieszkań. Firma zebrała już od inwestorów środki na inwestycje w wysokości 100 milionów euro potrzebne na realizację pierwszej fazy projektu. Plan inwestycyjny Resi4Rent zakłada, że za pięć lat firma będzie zarządzała już około 7 tysiącami mieszkań. 
W tej chwili w budowie znajduje się ponad 3 tys. mieszkań, które zostaną udostępnione w ciągu najbliższych 18-14 miesięcy. Do roku 2020 Resi4Rent chce posiadać ponad 5 tys. mieszkań w Polsce. Inwestor jest w procesie kupowania ziemi na kolejne trzy lub cztery tysiące lokali. Proces wynajmu mieszkań chce rozpocząć w 2019 roku.
REKLAMA
Resi4Rent na razie skupia się na inwestycjach tylko w trzech polskich miastach: w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Przygląda się także Gdańskowi, Poznaniowi i Łodzi, w których to miastach ma na oku dobrze zlokalizowane działki. Inwestor nie zamierza konkurować z rządowym projektem Mieszkanie Plus.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA