Polski producent napojów Eko-Vit inwestuje w ŁodziFoto: Mafo - licencja CC BY-SA 4.0-pl / Wikimedia Commons - pl.wikipedia.org

Polski producent napojów Eko-Vit inwestuje w Łodzi

Orzech
Orzech
REKLAMA

Eko-Vit Sp. z o.o. – polska firma z siedzibą w Łodzi, zajmująca się produkcją oraz rozlewem napojów gazowanych i niegazowanych zdecydowała się na realizację nowej inwestycji w tym mieście.

2 sierpnia inwestor złożył w Urzędzie Miasta w Łodzi wniosek o pozwolenie na budowę dwóch hal produkcyjno-magazynowych z obiektami towarzyszącymi, infrastrukturą oraz wjazdem. Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane na działkach nr 3/21, 3/20, 5, 3/4, 3/2 (Obręb 106106_9.0007), przy ulicy Śnieżnej, w dzielnicy Widzew.

Łączna kubatura planowanych do realizacji budynków wynosi 535 182 m3. Za dokumentację projektową odpowiedzialny jest architekt Piotr Biliński.

GUNB
GUNB
GUNB
REKLAMA

O inwestorze:

Eko-Vit Sp. z o.o., to polska firma z siedzibą w Łodzi, zajmująca się produkcją oraz rozlewem napojów gazowanych i niegazowanych. Firma jest spółką powstałą w wyniku przekształcenia w 2001 r. spółki AMT założonej w 1992 roku.

Napoje energetyczne stanowią największą część wytwarzanych produktów i sprzedawane są również poza terenem Polski. Produkty dostępne są w tej chwili w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Przedsiębiorstwo produkuje również napoje alkoholizowane, jak i izotoniczne oraz owocowe.

Siedziba firmy i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Łodzi przy ul Technicznej 16/18, w dzielnicy Widzew.

Foto: Mafo - licencja CC BY-SA 4.0-pl / Wikimedia Commons - pl.wikipedia.org

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA