Budowa osiedla Nowe Ogrody IV w Poznaniu idzie zgodnie z planemźródło: Materiały inwestora

Budowa osiedla Nowe Ogrody IV w Poznaniu idzie zgodnie z planem

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ulicy Meissnera na poznańskich Jeżycach trwa rozbudowa osiedla Nowe Ogrody. Realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody inwestycja to kontynuacja nowoczesnej inwestycji, w ramach której aktualnie powstają 104 mieszkania, komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa oraz lokal usługowo-handlowy. Finalizacja czwartego etapu planowana jest na koniec IV kwartału 2019 roku.
Deweloper zdradza, że wszystkie prace związane z czwartym etapem Nowych Ogrodów przebiegają zgodnie z harmonogramem. – Budynek powoli nabiera kształtów. Aktualnie przygotowujemy się do budowy kolejnych pięter. W klatce G i H kładziony jest strop nad 2 piętrem, natomiast w klatce J i nad garażem strop nad parterem – informuje Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.
Po zakończeniu prac przy ul. Meissnera, osiedle wzbogaci się o nowy budynek, liczący łącznie 104 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są przestronne kawalerki oraz dwu-, z trzy- i czteropokojowe mieszkania z aneksem kuchennym, a metraże wahają się od 30,48 do 81,97 mkw.  Lokale znajdujące się na parterze będą posiadać ogródki, natomiast do mieszkań zlokalizowanych wyżej przynależeć będą przestronne balkony lub tarasy. Ceny rozpoczynają się od 6 650 zł/mkw. – Warto przypomnieć, że również w tym etapie powstaną komórki lokatorskie o powierzchni od 2,30 do 4,58 mkw. Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki lub też garażu dla rowerów czy innych sprzętów – dodaje Marlena Zapalska. Developer, zadbał również o przestrzeń dla czterokołowych pojazdów. Pod nowym budynkiem powstanie hala garażowa, a klatki schodowe będą posiadać cichobieżne windy od poziomu -1. Po zakończeniu prac w IV kwartale 2019 roku, powstanie wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą.
REKLAMA
Położenie Nowych Ogrodów charakteryzuje się tym, że zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, a jednocześnie jest położone wśród zieleni, zapewniając tym warunki do rekreacji i wypoczynku. – Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny, a samo osiedle położone jest w pobliżu Jeziora Rusałka. Nie zapominamy oczywiście o naszych najmniejszych mieszkańcach, dla których przygotowaliśmy place zabaw – mówi Marlena Zapalska. Przyszli mieszkańcy, będą mogli cieszyć się spokojem, zielenią oraz doskonałą komunikacją miejską, ponieważ pętla tramwajowa znajduje się tylko 13 min. od inwestycji.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA