Nowa inwestycja na Piątkowie

Nowa inwestycja na Piątkowie

Poznań
FortePR s.c.
REKLAMA
Piątkowo to jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki, dużo zieleni i Rezerwat Żurawiniec sprawiają, że Poznaniacy chętnie przeprowadzają się na północ miasta. Przy ulicy Stróżyńskiego 11 powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną.
Rozpoczęła się budowa nowego kompleksu mieszkaniowego w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Stróżyńskiego 11 docelowo składać się będzie z trzech czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami. Każdy z nich stanowić będzie kolejny etap inwestycji. Na początku powstanie 31 mieszkań. Wśród nich znajdą się zarówno kawalerki jak i małe mieszkania dwupokojowe. Nie zabraknie także lokali trzy- (od 55 do 65 mkw.) i czteropokojowych (76 mkw.). Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na kwiecień przyszłego roku.  
Oferta na Stróżyńskiego 11 wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Zadbaliśmy, aby przestrzeń była maksymalnie wykorzystana. Takie drobiazgi jak dodatkowa powierzchnia na spiżarnię, czy garderobę często jest decydująca przy wyborze konkretnego lokalu – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. – Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z dodatkową kondygnacją poddaszową gdzie będzie można zaaranżować przestrzeń, tworząc pokoje, garderobę, łazienkę czy playroom dla dzieci – dodaje Taflińska-Tadeusz.
Piątkowo jest szczególnie atrakcyjne ze względu na sąsiedztwo szybkiego tramwaju. Bogactwo terenów spacerowych oraz obiektów sportowych m.in. kryty basen, korty i boiska, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Deweloper zadbał także o infrastrukturę kompleksu. Teren będzie ogrodzony. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.
REKLAMA
Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami. Deweloper postawił na maksymalną funkcjonalność. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowane zostały balkony lub loggie. Część mieszkań posiadać będzie spiżarnie, a lokale na 3 piętrze posiadać będą przynależne poddasza. Najmniejsze kawalerki będą miały około 30 mkw., największe lokalne prawie 80 mkw. Istnieje też możliwość łączenia lokali, uzyskując czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 75 do 105 mkw.
Kompleks składać się będzie z trzech budynków o wysokości czterech kondygnacji. Każdy budynek wyposażony jest w windy zjeżdżające do podziemnej hali garażowej.
Mieszkania na parterze mają wydzielone tarasy i ogródki. W standardzie wyposażamy mieszkania parterowe w systemy rolet okiennych – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz. – Teren osiedla zostanie ogrodzony, a najmłodsi mieszkańcy otrzymają atrakcyjny plac zabaw – dodaje.  
Budowa osiedla rozpoczęła się w styczniu. Oddanie pierwszego budynku zaplanowano na kwiecień 2018 r., drugiego na IV kwartał 2018 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA