Rusza drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11źródło: ai.poznan.pl

Rusza drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11

Poznań
FortePR s.c.
REKLAMA
Agencja Inwestycyjna rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji przy ulicy Stróżyńskiego 11. Premierowa prezentacja tego etapu prac miała miejsce 9 września na poznańskich targach mieszkaniowych. Docelowo kompleks ma składać się z trzech 4,5-kondygnacyjnych budynków ze 114 mieszkaniami.
Każdy budynek będzie stanowić kolejny etap inwestycji. W drugim etapie, Stróżyńskiego 11A, powstaną 44 mieszkania. Będą to kawalerki oraz niewielkie mieszkania dwupokojowe o metrażu od 41,6 do 46,3 mkw. Ceny lokali zaczynają się już od 6 500 zł/mkw.
Ważną informacją dla klientów jest to, że na tym etapie prac ciągle mają możliwość łączenia lokali, dzięki czemu mogą uzyskać czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 75 do 95 mkw. – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. – Cały czas jednak w naszej ofercie dostępne są większe, trzypokojowe mieszkania w pierwszym etapie inwestycji. Prace przy drugim budynku zakończymy w trzecim kwartale przyszłego roku. Obecnie murowane są już ściany zewnętrzne drugiej kondygnacji tego budynku, a prace nad pierwszym etapem postępują zgodnie z harmonogramem – dodaje Bożena Taflińska-Tadeusz.

Koniec pierwszego etapu już w lutym

Prace nad pierwszym budynkiem inwestycji rozpoczęto na początku tego roku. Zostanie on oddany do użytku pod koniec lutego 2018 roku. Znajdzie się w nim 31 mieszkań, w sprzedaży cały czas dostępne są mieszkania dwu-, trzypokojowe oraz czteropokojowe. Cała inwestycja charakteryzuje się przede wszystkim starannie zaprojektowanymi i funkcjonalnymi lokalami.
REKLAMA
Zadbaliśmy o to, by przestrzeń była maksymalnie wykorzystana – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz. – Dodatkowe powierzchnie na spiżarnię czy garderobę wydają się drobiazgami, jednak z doświadczenia wiemy, że takie miejsca wygospodarowane w mieszkaniu są często decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o kupnie mieszkania. We wszystkich lokalach zaprojektowaliśmy także balkony lub loggie. Wyjątkową propozycją są mieszkania na ostatnim, trzecim piętrze, z przynależnym strychem. Na tej dodatkowej powierzchni można bowiem zaaranżować niezależną sypialnię, łazienkę, gabinet lub pokój zabaw dla dzieci – dodaje Bożena Taflińska-Tadeusz.
Mieszkania parterowe będą posiadać wydzielone tarasy i ogródki. Deweloper zadbał także o infrastrukturę inwestycji. Każdy budynek będzie miał własną halę garażową, dodatkowo zaplanowano także naziemne miejsca parkingowe. Na terenie ogrodzonej inwestycji znajdzie się także plac zabaw dla najmłodszych.

Mieszkania na Piątkowie przyciągają klientów

Inwestycja powstaje na Piątkowie, które jest bardzo atrakcyjną lokalizacją na mapie Poznania. Klientów przyciąga bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta, między innymi dzięki trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Dojazd do centrum, tramwajem lub samochodem, zajmuje 10 minut. Dla dużej liczby kupujących ważna jest bliskość terenów zielonych, jak chociażby Park Żurawiniec. Nie bez znaczenia jest także niedaleka odległość kampusu UAM na Morasku czy duża liczba szkół i przedszkoli.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA