DODAJ

Osiedle Reduta Nowe Podolany w Poznaniu rozrasta się

Mieszkania i domy / Poznań
Osiedle Reduta Nowe Podolany
Kajtman
2018-04-25 16:16:57
Z końcem czerwca zostanie ukończony budynek nr 6 na osiedlu Reduta Nowe Podolany. W jego ramach, inwestycja wzbogaci się o 85 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 do 72 mkw., komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. Developer Ekonbud-Fadom prowadzi również pracę nad budynkiem nr 7, którego budowa zostanie zakończona w grudniu 2018 roku.

Słoneczna aura sprzyja pracom na budowie osiedla Reduta Nowe Podolany. Generalny wykonawca nie zwalnia tempa, zmiany widoczne są z dnia na dzień. W związku z czym już w wakacje budynek nr 6 przy ul. Jasielskiej zyska nowych mieszkańców. W jego ramach zaprojektowano 85 mieszkań. – Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe – zaznacza Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Metraż waha się od 44 do 71 mkw. Deweloper prowadzi jednocześnie prace nad budynkiem nr 7. Zaaranżowano w nim 100 mieszkań, oferując powierzchnie od 39 do 82 mkw. Do wyboru wciąż są lokale dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe z aneksem kuchennym. Termin zakończenia tej części inwestycji planowany jest na grudzień bieżącego roku.

Podobnie jak w poprzednich budynkach zostały przewidziane windy z sygnalizacją głosową, a pod budynkami powstała hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Deweloper zadba także o elementy małej architektury, takie jak: chodniki, oświetlenie, drogi wewnętrzne oraz ławki. W poprzednich etapach z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstały dwa place zabaw.

Lokalizacja osiedla to opcja korzystna dla aktywnych, ale także osób szukających ucieczki miejskiego zgiełku i chwili relaksu. Położenie pozwala na szybki dojazd do centrum Poznania, a z drugiej strony daje możliwość korzystania z terenów zielonych, położonych wokół Fortu VI.

Źródło: materiały prasowe