Rozpoczyna się sprzedaż mieszkań w Cerisier Résidence w Poznaniuźródło: Materiały inwestora

Rozpoczyna się sprzedaż mieszkań w Cerisier Résidence w Poznaniu

Poznań
REKLAMA
Rynek mieszkaniowy w Poznaniu dynamicznie się rozwija. Nowe inwestycje powstają m.in. w popularnej dzielnicy Grunwald, w pobliżu terenów rekreacyjnych i Lasku Marcelińskiego. Firma Bouygues Immobilier Polska wybuduje tu budynek wielorodzinny Cerisier Résidence. W kameralnej, trzypiętrowej budowli, zlokalizowanej przy ulicy Smardzewskiej 5 i 7, znajdzie się łącznie 106 lokali o funkcjonalnych rozkładach. Inwestycja wyróżnia się podwyższonym standardem. Odbiór mieszkań planowany jest na lipiec 2020 roku.
Cerisier Résidence to druga inwestycja francuskiego dewelopera w Poznaniu. Dotychczas firma Bouygues Immobilier Polska zrealizowała łącznie 32 projekty mieszkaniowe w Warszawie i Wrocławiu. Zgodnie z raportem REAS nt. rynku mieszkaniowego, Poznań jest jednym z 6 miast o największej skali rynku w Polsce, obok Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta oraz Łodzi. Raport analizuje m.in. wielkość dostępnej oferty mieszkań. Liczba projektów lokowanych w Poznaniu stale wzrasta, sprzedaż w ostatnich czterech kwartałach utrzymywała się na rekordowo wysokim poziomie, a średnie ceny lokali wynoszą ok. 7 tys. zł/mkw. W Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu są wciąż atrakcyjniejsze niż w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.  
Kameralnie wśród zieleniCerisier Résidence to kameralny 3-piętrowy budynek, który zlokalizowany będzie w otoczeniu zieleni i kilkunastu wiśniowych drzew, do których odnosi się nazwa inwestycji. Dodatkowo zostanie tutaj posadzonych ok. stu drzewek,  które będą tworzyć jedyną w swoim rodzaju zieloną enklawę. Na wewnętrznym, częściowo otwartym dziedzińcu, oprócz drzew wiśni znajdą się również ławki z pergolami, zachęcające do wypoczynku i integracji mieszkańców. Projekt wyróżnia nowoczesna, elegancka zabudowa, podwyższony standard wykończenia części wspólnych, a także dobra komunikacja z centrum miasta. Ponadto w pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, w tym park i Lasek Marceliński, obiekty sportowe, liczne sklepy oraz lokale usługowe.
Nasza poznańska inwestycja adresowana jest do wymagających nabywców, którzy od projektów mieszkaniowych oczekują podwyższonego standardu, cenią komfort i prestiż. Wybór lokalizacji własnego "M" to bardzo ważna decyzja. W przypadku Cerisier Résidence jest to spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta – powiedział Adam Skóra, dyrektor projektów mieszkaniowych w Bouygues Immobilier Polska.
Apartamenty posiadać będą zróżnicowane metraże. Jest to oferta zarówno dla klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy poszukują dla siebie nowego, większego i komfortowego lokum na terenie dzielnicy – dodaje Adam Skóra.
REKLAMA
Dla singla i rodzinyW Cerisier Résidence znajdzie się łącznie 106 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie. Będą to zarówno kawalerki i lokale dwupokojowe odpowiednie dla singli oraz par, jak i większe trzy- oraz czteropokojowe lokale, o powierzchni do 90 mkw., doskonałe dla rodzin z dziećmi. Mieszkania będą wyposażone w komfortowe, głębokie balkony, których balustrady wykonane zostaną ze szkła lub płyty HPL. Duże okna zapewnią z kolei odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki o powierzchni do 200 mkw. z wygodnym dostępem do wody. Na parterze znajdować się będzie rowerownia, a na poziomie -1 parking podziemny. Dodatkowo w budynku zostaną  zamontowane wideodomofony i stały monitoring.
Cerisier Résidence zaprojektowaliśmy z naciskiem na komfort, elegancję oraz dbałość o detale. Harmonia formy i perfekcyjne wykończenie części wspólnych to wyjątkowe atuty tej inwestycji. Jest to jednocześnie jeden z pierwszych naszych projektów w Polsce, w którym zastosowaliśmy nowy, podwyższony standard wykończenia części wspólnych – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.
Harmonia formy i podwyższony standardDo podświetlenia elewacji oraz w eleganckich częściach wspólnych wykorzystano oświetlenie typu LED. Materiały wykończeniowe kolorystycznie nawiązują do elewacji budynku. Na uwagę zasługują m.in. zabudowane skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej, czy eleganckie płytki na posadzkach holi wejściowych. Pod uwagę zostały wzięte również detale – drzwi do poszczególnych lokali zostaną umieszczone w minimalistycznych, nowoczesnych portalach, a wycieraczki będą wpuszczone w posadzkę. 
Program Atelier – wykończenie pod kluczKupując mieszkania w inwestycji Cerisier Résidence, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA