Ryanair uruchomi siedem nowych połączeń lotniczych z WrocławiaPort Lotniczy Wrocław

Ryanair uruchomi siedem nowych połączeń lotniczych z Wrocławia

REKLAMA

Irlandzki przewoźnik lotniczy Ryanair, który świętuje dziesięciolecie istnienia swojej bazy w stolicy Dolnego Śląska, ogłosił w środę 4 maja nowy rozkład lotów z Portu Lotniczego Wrocław. Zaoferuje łącznie aż 38 połączeń, w tym siedem nowości w zbliżające się wakacje. Powiększy też swoją wrocławską bazę, a to oznacza także nowe miejsca pracy.

W Porcie Lotniczym Wrocław Ryanair będzie miał łącznie do dyspozycji cztery samoloty. Inwestycja we Wrocławiu warta jest 400 mln dolarów i pozwoli na utrzymanie prawie 600 bezpośrednich miejsc pracy dla pilotów, personelu pokładowego, inżynierów i specjalistów IT, a także około 1200 miejsc pracy poza stolicą Dolnego Śląska.

7 nowych połączeń, które uruchomią Irlandczycy z Wrocławia to loty do następujących miast: Billund, Bournemouth, Paphos, Piza, Sztokholm, Turyn oraz Wenecja.

– Jako linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie jesteśmy dumni z 10-lecia funkcjonowania naszej bazy we Wrocławiu. Cieszymy się, mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów. W sezonie Lato 2022 będziemy wykonywali 100 lotów tygodniowo na 38 trasach, w tym aż 7 nowych, tj. Billund, Bournemouth, Paphos, Piza, Sztokholm, Turyn oraz Wenecja – informuje dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka.

REKLAMA

Ryanair w swojej siatce połączeń z wrocławskiego lotniska zaoferuje też połączenia do największych miast Europy takich jak np. Londyn, Mediolan czy Barcelona a także do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych jak Alicante, Korfu, Malta czy Zadar. Podróżni mogą rezerwować loty z Wrocławia aż do października 2022 roku w cenach zaczynających się już od 89 zł.

W sumie klienci Ryanair będą mieć do wyboru łącznie aż 100 lotów tygodniowo z wrocławskiego lotniska.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Darek(gość)
Ciekawe, bo 3 tygodnie temu leciałem z Wrocławia do Bollund ..
REKLAMA