Dwa wieżowce staną na Olszynkach

Dwa wieżowce staną na Olszynkach

Rzeszów
Damian Daraż
Damian Daraż
Olszynki Park
adresRzeszów, Kilara
inwestorAPKLAN
REKLAMA
Trwają prace budowlane, lecz jeszcze nie jest to budowa wieżowców. Na razie rozbudowa parkingu i niezbędnego budynku stacji transformatorowej.

Podekscytowani mieszkańcy Rzeszowa widząc spory ruch na budowie, dopytują czy rozpoczęła się już budowa 160-metrowego wieżowca?
 Robimy budynek stacji transformatorowej i kolejny etap parkingu – mówi na łamach Super Nowości 24 Piotr Kawalec, właściciel i deweloper AP KLAN.
Zapytany kiedy rozpocznie się budowa dwóch wieżowców odpowiada – Zobaczymy, na razie robimy to co możemy. Najbardziej kosztowne prace, których tak bardzo nie widać  tłumaczy Piotr Kawalec.
REKLAMA
Docelowo kompleks Olszynki Park mają tworzyć dwa wysokie budynki. Najwyższy będzie mierzył 164 metry z iglicą. Wyższy wieżowiec będzie miał 36, a niższy 15 kondygnacji nadziemnych. W budynku będą za równo apartamenty, mieszkania jak i lokale usługowe. Samych mieszkań będzie 240. W kompleksie nie zabraknie też miejsc parkingowych, będzie ich aż 250.
Jeśli ambitne plany inwestora zostaną zrealizowane to "Olszynki Towers" będą nie tylko najwyższym obiektem w Rzeszowie, ale również jednym z najwyższych w kraju.
Pod koniec września 2015 roku deweloper oddał do użytku parking na Olszynkach przy moście Zamkowym, połączony jest on z parkingiem hali Podpromie, jest on dwupoziomowy i dostępnych jest w nim 185 miejsc parkingowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA