Sapiens Software Solutions inwestuje w GdyniMateriały prasowe

Sapiens Software Solutions inwestuje w Gdyni

REKLAMA

Kolejna firma z branży IT stawia na Gdynię. Jeden z liderów wśród dostawców oprogramowania dla branży ubezpieczeń i finansowych – Sapiens Software Solutions Poland – otwiera biuro w kompleksie Tensor Office Park.

Sapiens Software Solutions Poland jest częścią Sapiens Sapiens International Corporation, światowego dostawcy oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej. Już od marca pracownicy biura zlokalizowanego w Gdyni będą mogli na co dzień korzystać z nowego biura klasy A oferowana przez budynek X kompleksu Tensor Office Park.

– Poszukiwaliśmy dobrze zlokalizowanego, nowoczesnego budynku, który stanowić będzie atrakcyjne zaplecze dla naszego wciąż powiększającego się trójmiejskiego zespołu. Cieszymy się, ze udało nam się znaleźć przestrzeń biurową zaprojektowaną i dostosowaną do modelu hybrydowego, w sposób zapewniający nie tylko ergonomiczne miejsca pracy, ale również pozwalający na chwilę relaksu – mówi Agnieszka Sosnowska, Global Real Estate Manager Sapiens.

– Jako asset manager kompleksu Tensor Office Park, cieszymy się, że to właśnie firma Sapiens Software Solutions Poland dołączy do grona naszych najemców – przyznaje Rafał Proczek, Investment & Asset Manager, Greenstone Asset Management.

REKLAMA

– W procesie wyboru nowej lokalizacji uwzględniamy takie czynniki jak odpowiedni transport i komunikacja, elastyczność pozyskiwania powierzchni oraz środowisko pracy zgodne z głównymi trendami. Tensor X spełnia je wszystkie – mówi Adam Schroeder, Associate, Dyrektor Regionalny – Polska Północna, Cushman & Wakefield.

Materiały inwestora

Park biurowy Tensor mieści się w Gdyni Redłowie. Kompleks składa się z 3 nowoczesnych budynków X, Y i Z, o powierzchni łącznej około 20 075 mkw. Oprócz wynajmowanych powierzchni biurowych, do dyspozycji najemców budynku jest wewnętrzna przestrzeń publiczna, która pełni funkcję zielonej strefy umożliwiającej wypoczynek w przerwach od pracy.

Aktualnie kompleks Tensor Office Park w Gdyni jest w całości wynajęty.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA