W województwie łódzkim powstanie nowy, wielki kompleks handlowy. Family Partners oraz Agile Development zrealizują w liczącym 56 tysięcy mieszkańców Tomaszowie Mazowieckim nową strefę handlową przy S8. W ten sposób powstanie kluczowy dla regionu kompleks obiektów handlowych.
Synergia doświadczenia i potężna skala inwestycji zaowocuje nowym, kluczowym dla regionu projektem handlowym. Family Partners i Agile Development stworzą w Tomaszowie Mazowieckim strefę handlową o łącznej powierzchni najmu blisko 37 tysięcy metrów kwadratowych. Oba obiekty powstaną w ścisłej kooperacji bezpośrednio obok siebie zapewniając doskonałą przestrzeń do swobodnych zakupów, w tym podpisany w ramach projektu Agile Development operator spożywczy oraz fast food a także funkcjonujący już na terenie McDonald’s, które stanowią silne magnesy konsumenckie, budujące wysoką i regularną odwiedzalność całej strefy.
Projekt realizowany w Tomaszowie Mazowieckim to przedsięwzięcie o imponującej wielkości, podzielone na dwie komplementarne części. Grupa Family Partners wybuduje obiekt o powierzchni blisko 23 tysięcy metrów kwadratowych, a firma Agile Development zrealizuje projekt o wielkości 14 tysięcy mkw. wraz z operatorem spożywczym. Połączenie tych dwóch przestrzeni stworzy potężne i samowystarczalne centrum zakupowe, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów nie tylko z Tomaszowa Mazowieckiego ale również z przylegających gmin, które w znaczącym stopniu wyznaczają kierunek rozwoju regionu.
Obydwa obiekty mają zostać oddane do użytku w zbliżonym okresie – ich otwarcia planowane są na pierwszą połowę 2028 roku. Równoległy rozwój obu inwestycji pozwoli stopniowo budować znaczenie całej lokalizacji, przy czym każdy z inwestorów pozostaje odpowiedzialny za rozwój i komercjalizację własnego projektu.
Dla współczesnego klienta kluczowe znaczenie ma łatwy, szybki i efektywny dojazd oraz wygodny dostęp do miejsca zakupów. Lokalizacja projektu Agile Development oraz Family Partners w Tomaszowie Mazowieckim w pełni odpowiada tym oczekiwaniom, łącząc doskonałą dostępność komunikacyjną z bezpośrednim i komfortowym dostępem do całej strefy handlowej. Usytuowanie kompleksu bezpośrednio przy węźle kluczowej arterii komunikacyjnej kraju – trasy S8 – gwarantuje płynny dojazd zarówno dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, jak i klientów tranzytowych oraz mieszkańców okolicznych powiatów. Dodatkowym atutem będzie ponadstandardowa liczba łatwo dostępnych miejsc parkingowych, zapewniająca klientom maksymalny komfort i wygodę podczas zakupów.
Bliskość ekspresowej osi Warszawa–Wrocław oraz Warszawa-Łódź sprawia, że nowy kompleks handlowy stanie się naturalnym punktem docelowym dla szybkich i wygodnych zakupów.
– „Bezpośredni, doskonale zaprojektowany zjazd z S8 eliminuje konieczność wjeżdżania do zakorkowanego centrum miasta, co stanowi gigantyczną przewagę konkurencyjną nad innymi punktami handlowymi w okolicy. Przewagą obu obiektów jest również ich wyeksponowanie widoczne dla kierowców z trasy S8” – podkreśla Wiesław Kleba, Prezes Zarządu Family Partners.
Wspólne przedsięwzięcie to kamień milowy nie tylko dla inwestorów, ale przede wszystkim dla lokalnej społeczności. Skalę i wagę tego projektu podkreśla Wiesław Kleba:
„Realizacja tak dużego projektu w Tomaszowie Mazowieckim to dla obu naszych firm strategiczny krok naprzód oraz dowód na to, jak wielki potencjał drzemie w partnerstwie opartym na zaufaniu i wspólnej wizji rozwoju. Dla Family Partners i Agile Development to niezwykle ważne projekty, ale nasze ambicje sięgają znacznie dalej niż tylko wybudowanie nowoczesnych obiektów. Chcemy dać lokalnej społeczności zupełnie nową jakość w przestrzeni zakupowej. Te kompleksy to setki nowych miejsc pracy, stabilne wpływy z podatków do lokalnego budżetu, a przede wszystkim wygoda dla mieszkańców, którzy zyskają dostęp do topowych marek w najlepszej możliwej lokalizacji, bez konieczności dalekich wyjazdów. Budujemy miejsce, które będzie tętnić życiem i realnie wesprze rozwój całego regionu.”
Vojtěch Janíček, Prezes Agile Development dodaje:
„Tomaszów Mazowiecki to lokalizacja o wyjątkowym potencjale, łącząca bardzo dobrą dostępność komunikacyjną z atrakcyjnym otoczeniem rynkowym i silną bazą konsumencką. Najlepszym potwierdzeniem jakości projektu jest zainteresowanie ze strony wiodących marek już na tak wczesnym etapie jego realizacji. Podpisane umowy m.in. z operatorem spożywczym i fast food, a także funkcjonujący już w tej lokalizacji McDonald’s są świetnym potwierdzeniem atrakcyjności projektu i potencjału całej lokalizacji. Wierzymy, że projekt Agile Development, uzupełniony ofertą sąsiadującej inwestycji Family Partners, stworzy nowoczesną i komplementarną strefę handlową, która stanie się naturalnym miejscem codziennych zakupów i spędzania czasu dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i całego regionu.”
Nowe obiekty w Tomaszowie Mazowieckim zostaną zaprojektowane w formule nowoczesnych parków handlowych (retail parków). Klienci otrzymają dostęp do szerokiego portfolio marek – od wiodących sieci spożywczych, przez sklepy z elektroniką, modą rodzinną, obuwiem, meblami i wyposażeniem domu, artykułami drogeryjnymi, sportowymi oraz DIY (dom i ogród), aż po punkty usługowe i strefę gastronomiczną.
Dzięki wejściu do każdego ze sklepów bezpośrednio z poziomu przestronnego, naziemnego parkingu, proces zakupowy będzie maksymalnie skrócony i komfortowy. Dla lokalnych oraz ogólnopolskich sieci handlowych inwestycja przy S8 to unikalna okazja na ulokowanie swojego biznesu w miejscu o gwarantowanym, stałym i bardzo wysokim natężeniu ruchu.









![Brak zgody na 64 mieszkania w ruinach zamku w Strzelcach Opolskich i 1 mln zł kary dla inwestora [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/183/55/86455_100x70.jpg)
![Arche rewitalizuje dawny Młyn Szancera w Tarnowie. Powstanie hotel ze 170 pokojami [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/179/51/86451_100x70.jpg)


![[Dolny Śląsk] W Oławie powstanie nowe duże centrum handlowo-usługowe [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/131/3/27523_100x70.png)
![[Wrocław] Na Kłokoczycach ma powstać nowy wielki ośrodek sportowo-rekreacyjno-biznesowy](https://investmap.pl/_i/image/135/7/29831_100x70.png)


![Łódź: Widzewska Park – apartamenty powstają w sąsiedztwie parku [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/196/68/49348_100x70.jpeg)
![Wrocław: Murapol rusza ze sprzedażą Zielonych Bulwarów na Klecinie. Zaczyna od ponad 100 mieszkań [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/236/108/44268_100x70.jpg)
![[łódzkie] PTB Nickel wybuduje pod Łodzią innowacyjny park naukowo-technologiczny](https://investmap.pl/_i/image/182/54/3254_100x70.jpg)
![Śląsk Wrocław wybuduje na Nowych Żernikach wielki kompleks sportowy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/119/119/52343_100x70.png)
