Jaworzno: Leopold i DWR-ka otwarte

Jaworzno: Leopold i DWR-ka otwarte

śląskie
graviteo
REKLAMA

Mimo napiętego harmonogramu prac inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego znaleźli w ubiegłym tygodniu czas żeby wykonać odbiór Drogi Współpracy Regionalnej.
 

Dzięki temu trasa jest w pełni przejezdna i oddana do użytku kierowców. Otwarty został także dla ruchu odcinek remontowanej na Leopoldzie ul. Grunwaldzkiej.


Prace w ramach V etapu projektu Miasto Twarzą do Autostrady na Leopoldzie jeszcze trwają i małe utrudnienia w ruchu będą występowały, jednak zakończony już główny zakres robót pozwolił na otwarcie ruchu dla kierowców. Tym samym na swoje stare trasy wróciły także autobusy komunikacji miejskiej.


Od poniedziałku przystanek Leopold obsłuży linie A, E, J, N, S, 300, 305, 307 i 319, które w trakcie remontu kursowały przez Niedzieliska i Gigant - ulicami Piekarską, Wiejską i Szczakowską. Zmiany pojawią się także na liniach 303,369,370 i 371. Szczegółowe rozkłady jazdy autobusów i wykaz ich przystanków można znaleźć na stronie www.pkm.jaworzno.pl.

REKLAMA


- Cały czas na odbiór techniczny czeka III odcinek MTdA na Osiedlu Stałym. Do środy będziemy wiedzieli czy uda nam się otworzyć ul. Wojska Polskiego jeszcze w tym tygodniu.
Na pewno postaramy się żeby tak się stało - zapewnia naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich Krzysztof Ciemniewski.

 

źródło: UM Jaworzno

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA