Sprzedaż apartamentów w budynku Bliska Residence w Warszawie na starcieźródło: Materiały inwestora

Sprzedaż apartamentów w budynku Bliska Residence w Warszawie na starcie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Inwestycja to oryginalny budynek na warszawskiej Pradze, który zostanie zlokalizowany przy ul. Bliskiej 17, w pobliżu Parku Skaryszewskiego od strony jeziorka Kamionkowskiego. Projekt wpisuje się w klimat Pragi modnej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.
Mikroapartamentowiec Bliska Residence to 196 nowoczesnych, wygodnych 1- i 2-pokojowych mieszkań inwestycyjnych o powierzchni od 20 do 35 mkw. – wszystkie lokale będą klimatyzowane. Istnieje również opcjonalna możliwość skorzystania z renomowanego administratora dla wynajętych lokali (włącznie z recepcją w budynku).
Duże inwestycje, jak Soho Factory, Port Praski, plaże nad Wisłą z widokiem na Starówkę, Centrum Kreatywności Targowa czy odrestaurowane centrum handlowo-konferencyjne Koneser oferują eventy, jedzenie, modę, design, czy sztukę tworząc na Pradze wyjątkową przestrzeń miejską z niepowtarzalną atmosferą przyciągającą coraz więcej inwestorów. Dzielnica stała się od kilku lat atrakcją turystyczną, znaną również zagranicą i zyskującą na popularności.
Praga to także dobrze skomunikowana baza mieszkaniowa dla wielu młodych ludzi, w tym studentów znajdujących się tam uczelni wyższych. Nowoczesne apartamentowce, wpisujące się w klimat ceglanych murów i starych kamienic, podobają się wielu warszawiakom. W okresie letnim na Ząbkowskiej zamknięty jest ruch samochodowy, co sprzyja spacerom, kiermaszom i licznym straganom, a nawet grze w ping-ponga. Praga zaskakuje otwartością, a restauracje z ogródkami na Ząbkowskiej zachęcają warszawiaków do spędzenia w nich leniwego popołudnia.
REKLAMA
Inwestycja to doskonała i bezpieczna propozycja skierowana dla osób zainteresowanych ulokowaniem środków na rynku nieruchomości. W tej chwili sprzedaliśmy blisko 10% ze 196 mikro-apartamentów, a kolejnych 20% jest już zarezerwowanych. To też trafny wybór dla osób szukających niedrogiej opcji mieszkaniowej, zamiast wynajmowania. Lokal można w miarę potrzeb sprzedać, zamienić na większy lub wynająć – mówi Klaudia Siarkiewicz, prezes Kreator Dom Invest.
Estymacja ceny metra kwadratowego w tym modnym apartamentowcu zaczyna się od 10 975 zł+VAT. Inwestorzy dodatkowo mają możliwość całkowitego odliczenia 23% VAT.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA