REKLAMA
Znaleziono 3036 wyników
Hala sportowa, ul. Racławicka 62inwestycja
Pokaż inwestycję
Hala sportowa, ul. Racławicka 62
Wrocław, Racławicka 62
Wieża widokowa na Orlicyinwestycja
Pokaż inwestycję
Wieża widokowa na Orlicy
Firma NEW AGE SPORT CONSTRUCTIONS inwestuje w Rybnikuartykuł
Pokaż artykuł
Firma NEW AGE SPORT CONSTRUCTIONS inwestuje w Rybniku
Kolejna inwestycja ze wsparciem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, w województwie śląskim. Strefa wydała decyzję o wsparciu spółce NEW AGE SPORT CONSTRUCTIONS z Rybnika.
[śląskie] Gliwice: start "Łabędzia". Obiekt będzie gotowy w lipcu 2013 r.artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Gliwice: start "Łabędzia". Obiekt będzie gotowy w lipcu 2013 r.
To już pewne. Centrum Sportowo-Kulturalne ,,Łabędź" w Gliwicach - Łabędach wybuduje Przedsiębiorstwo...
[Dolny Śląsk] Francuski inwestor rozbuduje fabrykę w Oleśnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Francuski inwestor rozbuduje fabrykę w Oleśnicy
ANIS Opakowania Sp. z o.o. – polska spółka-córka francuskiej Groupe Guillin zainwestuje kilkadziesią...
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudnia
Wrocławska firma Nord Electronics Solutions, działająca w branży elektronicznej (jest spółką prowadz...
Wrocław: Drugie podejście do rozbudowy szkoły na Osobowicach. Ostatnio zabrakło milionówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Drugie podejście do rozbudowy szkoły na Osobowicach. Ostatnio zabrakło milionów
W pierwszym postępowaniu najtańsza oferta przekroczyła budżet o prawie 6 milionów złotych, dlatego u...
W krakowskiej Ekospalarni uruchomiona została instalacja odzysku ciepła ze spalin [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W krakowskiej Ekospalarni uruchomiona została instalacja odzysku ciepła ze spalin [FILM]
W krakowskiej Ekospalarni uruchomiona została instalacja odzysku ciepła ze spalin. Dzięki tej inwestycji można wyprodukować więcej energii cieplnej, nie zwiększając przy tym ilości spalanych odpadów. To również mniejsza emisja CO2 do środowiska, niższa temperatura spalin i duża oszczędność wody.
Ulica Grzybowska w Warszawie zostanie rozbudowana i stanie się zielonaartykuł
Pokaż artykuł
Ulica Grzybowska w Warszawie zostanie rozbudowana i stanie się zielona
Położoną w centrum Warszawy ulicę Grzybowską czekają duże zmiany. Właśnie ogłoszony został przetarg na jej rozbudowę. Poza poprawą estetyki i bezpieczeństwa w ruchu drogowym, pojawią się nowe drzewa – ponad 100 sztuk, krzewy, byliny i trawy. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał 21 miesięcy na wykonanie robót.
Rusza przebudowa zabytkowego dworca w Łukowie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rusza przebudowa zabytkowego dworca w Łukowie [WIZUALIZACJE]
Monumentalny, w stylu klasycystycznym i nowocześnie wyposażony – taki będzie dworzec w Łukowie po zakończeniu inwestycji. Dodatkowo obiekt nie będzie już tylko miejscem obsługi podróżnych, ale zyska nową, kulturalną funkcję.
Ekologicznie i energooszczędnie - takie będą nowe mieszkania miejskie w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Ekologicznie i energooszczędnie - takie będą nowe mieszkania miejskie w Łodzi
Nowoczesne, energooszczędne, przyjazne dla mieszkańców i środowiska — tak wyglądać będą nowe mieszkania miejskie w Łodzi. Miasto coraz śmielej stawia na zielone rozwiązania w budownictwie, co przełoży się nie tylko na niższe rachunki dla lokatorów, ale także na lepszą jakość powietrza i komfort życia.
Aglomeracja wrocławska: Nowa, ważna inwestycja na terenie EC Czechnica 1 artykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja wrocławska: Nowa, ważna inwestycja na terenie EC Czechnica 1
Na ten cel zostanie przeznaczony jeden z budynków kompleksu wyłączonej z eksploatacji elektrociepłowni. Działanie to jest jednym z elementów procesu rewitalizacji i udostępnienia społeczności lokalnej obiektów wyłączonej z eksploatacji siechnickiej elektrociepłowni. Uruchomienie działającego w trybie 24-godzinnym tzw. Miejsca Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego (MS ZRM) planowane jest na wrzesień 2026 r.
16 mld zł w 2025 r. na inwestycje prośrodowiskowe w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
16 mld zł w 2025 r. na inwestycje prośrodowiskowe w Polsce
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) planuje w tym roku przeznaczyć kwotę 16 mld zł na inwestycje prośrodowiskowe w Polsce. Większość środków ma zostać przeznaczone na transformację niskoemisyjną i ochronę powietrza.
Brama na Bałtyk – w Elblągu powstanie nowoczesna infrastruktura portowa [FILMY+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Brama na Bałtyk – w Elblągu powstanie nowoczesna infrastruktura portowa [FILMY+WIZUALIZACJE]
Modularność i multimodalność – to główne założenia nowoczesnego portowego hubu logistycznego, który powstanie w Elblągu. Powstanie terminal portowy T2 przy ul. Żytniej.
Brama na Bałtyk – w Elblągu powstanie nowoczesny portowy hub logistyczny [FILMY+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Brama na Bałtyk – w Elblągu powstanie nowoczesny portowy hub logistyczny [FILMY+WIZUALIZACJE]
Modularność i multimodalność – to główne założenia nowoczesnego portowego hubu logistycznego, który powstanie w Elblągu. Powstanie terminal portowy T2 przy ul. Żytniej.
Polski producent naturalnych gryzaków dla psów inwestuje w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent naturalnych gryzaków dla psów inwestuje w Małopolsce
Kolejna polska firma zdecydowała się na inwestycje w Małopolsce. Jest nią PETMEX COMPANY Krzysztof Napora sp. j. To kolejne przedsięwzięcie, które otrzymało od Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) wsparcie w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Polska firma KARPOL inwestuje w nową fabrykę w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma KARPOL inwestuje w nową fabrykę w Małopolsce
Kolejna małopolska firma zdecydowała się na inwestycję w nowy zakład produkcyjny w województwie małopolskim. Swoją inwestycję zrealizuje dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT).
Polski producent opakowań z tektury rozbuduje fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent opakowań z tektury rozbuduje fabrykę w Wielkopolsce
Kolejna polska, rodzinna firma zrealizuje nową inwestycję dzięki wsparciu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK", w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w województwie wielkopolskim.
Polska firma NESTFOAM inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma NESTFOAM inwestuje w woj. śląskim
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować na terenie województwa śląskiego, dzięki wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Inwestycja zostanie zrealizowana w Raciborzu.
Kolejna firma ze 100% polskim kapitałem inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma ze 100% polskim kapitałem inwestuje w woj. śląskim
Kolejna firma ze 100% polskim kapitałem inwestuje w województwie śląskim. Tym razem w liczących blisko 17 tysięcy mieszkańców Pyskowicach, w powiecie gliwickim. Spółka BASTEX dołącza do grona inwestorów wspieranych przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.
REKLAMA