REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Wrocław: Atal inwestuje na Oporowie. Grunt już kupiłartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Atal inwestuje na Oporowie. Grunt już kupił
Ogólnopolski deweloper z Cieszyna planuje poszerzenie swojej oferty w stolicy Dolnego Śląska. Nieruc...
Wrocław: Spaces wynajmuje powierzchnię biurową w wielofunkcyjnym centrum Wroclaviaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Spaces wynajmuje powierzchnię biurową w wielofunkcyjnym centrum Wroclavia
Sieć coworkingowa Spaces wynajęła 2,7 tys. mkw. powierzchni w wielofunkcyjnym centrum Wroclavia. Sto...
Wrocław: Triada Dom chce budować mieszkania na Zgorzeliskuartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Triada Dom chce budować mieszkania na Zgorzelisku
Trzebnicki deweloper ponownie stawia na północną część stolicy Dolnego Śląska. Tym razem inwestuje b...
We Wrocławiu trwa budowa Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu trwa budowa Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór [FILM]
W stolicy Dolnego Śląska powstaje Trasa Autobusowo-Tramwajowa na Nowy Dwór (TAT). Jest to największa...
We Wrocławiu został otwarty pierwszy w Polsce park handlowy nowej sieci SKWERartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu został otwarty pierwszy w Polsce park handlowy nowej sieci SKWER
Mapa handlowa stolicy Dolnego Śląska wzbogaciła się o kolejny park handlowy. Przy ulicy Awicenny 53, na wrocławskim osiedlu Oporów został otwarty pierwszy w Polsce park handlowy nowej sieci SKWER.
Miasto Wrocław sprzedało kolejną działkę na osiedlu Nowe Żerniki. Zarobiło na transakcji więcej, niż oczekiwałoartykuł
Pokaż artykuł
Miasto Wrocław sprzedało kolejną działkę na osiedlu Nowe Żerniki. Zarobiło na transakcji więcej, niż oczekiwało
Gmina Wrocław sprzedała kolejną nieruchomość niezabudowaną pod inwestycję mieszkaniową, wielorodzinna na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska. Jej właścicielem został jeden z największych deweloperów w Polsce, Develia S.A.
Boom mieszkaniowy we Wrocławiu dobiega końca?artykuł
Pokaż artykuł
Boom mieszkaniowy we Wrocławiu dobiega końca?
Boom mieszkaniowy we Wrocławiu dobiega końca? Rekord oddanych lokali, ale budów w stolicy Dolnego Śląska, trzecim co do liczby mieszkańców mieście w Polsce, jest coraz mniej.
Pierwsza część obwodnicy Oświęcimia gotowa [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Pierwsza część obwodnicy Oświęcimia gotowa [FILM]
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) otworzyła prawie 2,2 km odcinek południowej obwodnicy Oświęcimia między rondem na ul. Zatorskiej a rondem na ul. Jagiełły (z drogą wojewódzką nr 948). To pierwsza, wschodnia część trasy, która docelowo połączy miasto z nowym węzłem Oświęcim na drodze ekspresowej S1. Udostępniony kierowcom w poniedziałek 2 grudnia fragment ułatwi przejazd z północnej i wschodniej części miasta w kierunku Kęt.
We Wrocławiu powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych. I etap już gotowy! [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych. I etap już gotowy! [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO) w Parku Tysiąclecia trwa budowa dużego placu zabaw "Średniowieczny Wrocław".
We Wrocławiu powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO) w Parku Tysiąclecia trwa budowa dużego placu zabaw "Średniowieczny Wrocław".
[Dąbrowa Górnicza] Pawilon Usługowo-Handlowo-Biurowy, Aleja Józefa Piłsudskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Dąbrowa Górnicza] Pawilon Usługowo-Handlowo-Biurowy, Aleja Józefa Piłsudskiego
Dąbrowa Górnicza, Gołonóg Północny
inwestycja
Pokaż inwestycję
Budynek dydaktyczny, ul. Winczewskich
Radom, Winczewskich
[Wrocław] Wrocławskie lotnisko ma ambitne plany na przyszły rokartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławskie lotnisko ma ambitne plany na przyszły rok
Uruchomienie nowego terminalu, otwarcie bazy Ryanair, tysiące kibiców na Euro 2012 - przyszły rok dl...
[Wrocław] Mieszkania we Wrocławiu tanieją, ale ich sprzedaż wciąż idzie kiepskoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Mieszkania we Wrocławiu tanieją, ale ich sprzedaż wciąż idzie kiepsko
W ciągu ostatniego kwartału ceny nowych mieszkań we Wrocławiu spadły o ponad 2 procent. Nadal jednak...
[Wrocław] Remont Pawilonu Czterech Kopuł niepewny. Wszystko w rękach Bogdana Zdrojewskiegoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Remont Pawilonu Czterech Kopuł niepewny. Wszystko w rękach Bogdana Zdrojewskiego
Popadający w ruinę Pawilon Czterech Kopuł od wielu lat czeka na remont. Nadzieją miała być dotacja M...
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Rusza rewitalizacja linii kolejowej nr 318 artykuł
Pokaż artykuł
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Rusza rewitalizacja linii kolejowej nr 318
Bardzo dobra wiadomość. Na Dolnym Śląsku zrewitalizowana zostanie kolejna linia kolejowa. Po niemal pięciu dekadach przerwy pociągi znów dotrą do Srebrnej Góry. Samorząd Województwa Dolnośląskiego podpisał w środę 21 maja umowę na rewitalizację linii kolejowej nr 318 między Bielawą, a tą malowniczą miejscowością u podnóża Gór Sowich. Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu.
Oponiarski gigant wchodzi do Bytomia. Jedna z największych transakcji magazynowych na Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Oponiarski gigant wchodzi do Bytomia. Jedna z największych transakcji magazynowych na Śląsku
W Bytomiu sfinalizowano jedną z największych transakcji magazynowych ostatnich miesięcy. Firma Latex Opony wynajęła ponad 100 tys. metrów kwadratowych powierzchni w powstającym Panattoni Park Bytom — poinformował Marek Dobrzycki, partner w Panattoni.
[Polska] Jaką strategię przyjęli deweloperzy  artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Jaką strategię przyjęli deweloperzy
Jakie plany inwestycyjne i sprzedażowe mają deweloperzy? Jaką strategię przyjęły firmy na ten rok? W...
inwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa ulicy Górnośląskiej
Szczecin, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Górnośląska
Ryanair zainwestuje 25 mln euro i rozbuduje swoją bazę we Wrocławiu. Powstanie ponad 200 nowych miejsc pracy artykuł
Pokaż artykuł
Ryanair zainwestuje 25 mln euro i rozbuduje swoją bazę we Wrocławiu. Powstanie ponad 200 nowych miejsc pracy
Irlandzki Ryanair mocno stawia na stolicę Dolnego Śląska. Rozbuduje swoją wrocławską bazę serwisową o nowy hangar. Będzie to największa inwestycja tego nisko kosztowego przewoźnika w Polsce, warta 25 mln euro. Dzięki niej powstanie we Wrocławiu ponad 200 nowych miejsc pracy dla inżynierów i mechaników.
REKLAMA