REKLAMA
Znaleziono 4722 wyników
Rozbudowa fabryki POL-MAK Iławainwestycja
Pokaż inwestycję
Rozbudowa fabryki POL-MAK Iława
Iława, Papiernicza 1
W nowym rozkładzie jazdy na Dolnym Śląsku przybędzie pociągówartykuł
Pokaż artykuł
W nowym rozkładzie jazdy na Dolnym Śląsku przybędzie pociągów
Zarządca infrastruktury kolejowej w Polsce, spółka Polskie Linie Kolejowe, zmienia rozkład jazdy 10 grudnia 2023 roku. Od tego dnia na Dolnym Śląsku przybędzie pociągów.
Za ponad miliard złotych trwa wielka modernizacja Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Za ponad miliard złotych trwa wielka modernizacja Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar [FILM]
PGE realizuje kolejną wielką i ważną inwestycję. Spółka modernizuje Elektrownię Szczytowo-Pompową Porąbka-Żar – drugą co do wielkości elektrownię szczytowo-pompową w Polsce (po elektrowni Żarnowiec) i jedyną w Polsce elektrownię podziemną.
Za ponad miliard złotych trwa modernizacja Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Za ponad miliard złotych trwa modernizacja Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar [FILM]
PGE realizuje kolejną wielką i ważną inwestycję. Spółka modernizuje Elektrownię Szczytowo-Pompową Porąbka-Żar – drugą co do wielkości elektrownię szczytowo-pompową w Polsce (po elektrowni Żarnowiec) i jedyną w Polsce elektrownię podziemną.
Wrocław walczy o prestiżowe Centrum Technologiczne ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej)artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław walczy o prestiżowe Centrum Technologiczne ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej)
Wrocław oficjalnie zgłosił swoją kandydaturę do utworzenia w mieście Centrum Technologicznego Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). To jeden z najważniejszych projektów naukowo‑badawczych, jakie mają powstać w Polsce. Poparcie dla Wrocławia deklarują naukowcy, samorządowcy, przedsiębiorcy, a nawet partnerzy z Niemiec i Czech. W środę 15 stycznia podpisano list do premiera Donalda Tuska i ESA.
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie zrewitalizowana [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie zrewitalizowana [FILM]
Dolny Śląsk konsekwentnie realizuje program przywracania połączeń kolejowych. Podpisano umowę na rewitalizację linii kolejowej między Kamienną Górą a Ogorzelcem. Inwestycja o długości 12 kilometrów to kolejny etap programu „Dolny Śląsk na Dobrych Torach”, który przywraca połączenia kolejowe w regionie. Odtworzona linia ma poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, ograniczyć ruch ciężarówek przewożących kruszywo oraz stworzyć nowe możliwości komunikacyjne i turystyczne dla południa województwa.
Grupa CTEfirma
Pokaż firmę
Grupa CTE
Wrocław, Stacyjna 1 lok. 12
firma
Pokaż firmę
FIG Grupa
firma
Pokaż firmę
Grupa Muszkieterów
firma
Pokaż firmę
Grupa Saller
firma
Pokaż firmę
Grupa Bryksy
firma
Pokaż firmę
Grupa TOYA
firma
Pokaż firmę
Grupa ENEGA
firma
Pokaż firmę
Grupa ENERGIA
firma
Pokaż firmę
Grupa Proins
firma
Pokaż firmę
Grupa Buma
firma
Pokaż firmę
CMS Grupa
Grupa Parkfirma
Pokaż firmę
Grupa Park
Wrocław, Al. Aleksandra Brücknera 25-43
firma
Pokaż firmę
Grupa Vertano
firma
Pokaż firmę
Grupa Foren
REKLAMA