REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Hiszpański deweloper zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Hiszpański deweloper zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu
Stolica Dolnego Śląska cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów. Tym razem dogęści się zabudowa wrocławskich Maślic. Na sprzedanych przez Gminę Wrocław w październiku ubiegłego roku działkach przy ulicy Reszelskiej (boczna ul. Królewieckiej) powstanie kolejne duże osiedle mieszkaniowe w tej części miasta. Inwestycja powstanie na jednym z najdrożej sprzedanych terenów miejskich w ostatnich miesiącach.
Dekpol Deweloper rozpoczyna przedsprzedaż Altery we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Dekpol Deweloper rozpoczyna przedsprzedaż Altery we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Dekpol Deweloper rozpoczął przedsprzedaż Altery - inwestycji mieszkaniowej o podwyższonym standardzie, która powstanie przy ul. Braniborskiej 54,56 we Wrocławiu. Projekt obejmie 116 mieszkań oraz lokale usługowe na parterze. W projekcie pojawiają się odniesienia do historycznej zabudowy miasta, ujęte w nowoczesny i wyrazisty sposób.
Wojna w Ukrainie, napływ uchodźców, inflacja i rosnące ceny energii miały w 2022 r. duży wpływ na rynek handlowy w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Wojna w Ukrainie, napływ uchodźców, inflacja i rosnące ceny energii miały w 2022 r. duży wpływ na rynek handlowy w Polsce
Wojna w Ukrainie i związany z nią napływ uchodźców, inflacja i rosnące ceny energii miały duży wpływ na rynek handlowy w Polsce. Analogiczne do zeszłego roku pozostają preferencje konsumentów, aby kupować w pobliżu miejsca zamieszkania, a to motywuje deweloperów do budowania kolejnych parków handlowych i centrów convenience w małych miastach. Podsumowując 2022 rok, eksperci Colliers wybrali najistotniejsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy oraz trendy, które będą kształtować rynek handlowy w 2023 roku.
[Inowrocław] Obiekt Absorpcji i Destylacji na terenie zakładu Soda Polska Ciechinwestycja
Pokaż inwestycję
[Inowrocław] Obiekt Absorpcji i Destylacji na terenie zakładu Soda Polska Ciech
Inowrocław
Kupiecka 8inwestycja
Pokaż inwestycję
Kupiecka 8
Wrocław, Fabryczna, Kupiecka 8
Klebark Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Klebark Park
Klebark Mały
Kamienica, ul. Wschodnia 45inwestycja
Pokaż inwestycję
Kamienica, ul. Wschodnia 45
Łódź, Śródmieście, Wschodnia 45
Enklawa Naturyinwestycja
Pokaż inwestycję
Enklawa Natury
Łódź, Pienista 80
S10 Bydgoszcz – Toruńinwestycja
Pokaż inwestycję
S10 Bydgoszcz – Toruń
Bydgoszcz
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Budynek usługowo - handlowo - mieszkalny, ul. Rzgowskiej
Łódź, Górna
Osiedle EMayainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle EMaya
Wrocław, Maya
metraże
29 - 104 m2
zakres cen
od 428 218 zł
Nowa inwestycja LemonTree i nowe miejsca pracy w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Nowa inwestycja LemonTree i nowe miejsca pracy w Szczecinie
LemonTree rozpoczyna realizację swojej drugiej inwestycji w Szczecinie – WESTSIDE SZCZECIN NEO by LemonTree. Nowoczesny kompleks zaoferuje 34 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-usługowej oraz biurowej, z czego już prawie połowa została wynajęta. Obiekt będzie wyposażony w technologie zmniejszające jego negatywny wpływ na środowisko. Projekt, którego generalnym wykonawcą jest firma GOLDBECK wystartiwał pod koniec maja 2025 roku, a zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2026 roku.
Kolejna ważna inwestycja w Rafinerii Gdańskiej gotowaartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna ważna inwestycja w Rafinerii Gdańskiej gotowa
Zakończono wymianę pieców na wszystkich czterech instalacjach Clausa w Rafinerii Gdańskiej. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, nowe aparaty zostały od początku zaprojektowane do utylizacji siarkowodoru przy użyciu powietrza wzbogaconego w tlen. Tym samym znacząco obniżyło się ryzyko ich awarii i jednocześnie poprawiło bezpieczeństwo pracowników. Jest to o tyle istotne, że w ciągu ostatniej dekady nominalna zdolność produkcyjna siarki zakładu w Gdańsku wzrosła o ponad 100 ton na dobę.
Wielki zakład recyklingu baterii firmy Elemental w woj. śląskim gotowy! [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wielki zakład recyklingu baterii firmy Elemental w woj. śląskim gotowy! [FILM]
W województwie śląskim powstał nowy, wielki, innowacyjny zakład recyklingu baterii litowo-jonowych. Będzie jednym z pierwszych i największych obiektów tego typu w Europie, o strategicznym znaczeniu dla elektromobilności. Budowa częściowo sfinansowana została przy wykorzystaniu środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Ruszyła budowa pierwszej biogazowni Grupy E.ON w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa pierwszej biogazowni Grupy E.ON w Polsce
E.ON Polska już w 2024 r. otworzy swoją pierwszą biogazownię w naszym kraju. Obiekt o mocy zainstalowanej 1 MWe w wysokosprawnej kogeneracji zostanie uruchomiony niedaleko Pułtuska. Inwestycja ta wpisuje się w strategię firmy E.ON, która chce aktywnie uczestniczyć w transformacji energetycznej i wspierać klientów w zmniejszaniu śladu węglowego.
Są wizualizacje infrastruktury dla kluczowego odcinka Kolei Dużych Prędkości [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Są wizualizacje infrastruktury dla kluczowego odcinka Kolei Dużych Prędkości [WIZUALIZACJE]
Prace nad dokumentacją projektową dla odcinka linii kolejowej Warszawa - Łódź są już bardzo zaawansowane. Otrzymaliśmy wizualizacje kluczowych elementów planowanej infrastruktury takich jak wiadukty, budynki obsługi tunelu, baza utrzymania czy przebieg linii kolejowej w terenie. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby harmonijnie wpisać się w otaczający krajobraz.
W centrum Warszawy w tym roku ma ruszyć budowa wieżowca VIBE 2 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy w tym roku ma ruszyć budowa wieżowca VIBE 2 [FILM]
W biznesowym centrum Warszawy w 2025 roku ma się rozpocząć budowa kolejnego wysokiego budynku. Ghelamco Poland planuje rozpocząć przy ulicy Towarowej 7 na Woli budowę drugiego etapu kompleksu VIBE. Nowy budynek powstanie pomiędzy już istniejącym budynkiem VIBE 1 a wieżowcami The Warsaw HUB. Za projekt architektoniczny całego kompleksu odpowiedzialna jest pracownia PIG Architekci.
Ghelamco sprzedało I etap VIBE. Jedna z największych w tym roku transakcji biurowych w regionieartykuł
Pokaż artykuł
Ghelamco sprzedało I etap VIBE. Jedna z największych w tym roku transakcji biurowych w regionie
Ghelamco, czołowy deweloper na polskim rynku nieruchomości biurowych, sprzedało jedną ze swoich najnowszych warszawskich inwestycji w rejonie ronda Daszyńskiego – biurowiec VIBE. Nabyła go międzynarodowa firma inwestycyjna Manova Partners. To jedna z największych transakcji, jaką w tym roku odnotowano na rynku biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej.
Mondelēz zostaje na dłużej w Signum Work Station w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Mondelēz zostaje na dłużej w Signum Work Station w Warszawie
TriGranit zawarł, z jedną ze spółek grupy Mondelēz International – globalnego lidera kategorii przekąsek – umowę przedłużającą najem powierzchni biurowej w kompleksie Signum Work Station. Na mocy nowej umowy spółka Mondelez Europe Services Gmbh pozostanie w budynku na warszawskim Mokotowie do 2032 roku, zagospodarowując blisko 4000 mkw. powierzchni.
Grant Thornton stawia na Poznań i powiększa swoją siedzibęartykuł
Pokaż artykuł
Grant Thornton stawia na Poznań i powiększa swoją siedzibę
Grant Thornton, wyłączny polski przedstawiciel znanej, międzynarodowej sieci Grant Thornton International, przedłużył umowę najmu swojego biura w poznańskim kompleksie Malta Office Park, zarządzanym przez EPP. Firma zdecydowała się również na ekspansję, co oznacza, że jej pracownicy będą mogli korzystać z prawie 4200 mkw. bezpiecznej, komfortowej i zrównoważonej powierzchni biurowej. Nowa umowa została podpisana na 5 lat.
REKLAMA