REKLAMA
Znaleziono 6229 wyników
W Gdańsku trwa budowa nowego, dużego apartamentowca premium [WIZUALZIACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku trwa budowa nowego, dużego apartamentowca premium [WIZUALZIACJE+ZDJĘCIA]
W Gdańsku powstaje nowy, duży apartamentowiec. Olivia Pulse, to kolejna inwestycja realizowana przez spółkę deweloperską Olivia Home – oferuje apartamenty wykończone pod klucz, zlokalizowane przy Olivii Centre. Największe polskie centrum biznesowe wraz z pierwszym budynkiem z lokalami przeznaczonymi do zamieszkania stanie się pełnym projektem mix-use.
W Gdańsku powstaje Olivia Pulse - nowy, duży apartamentowiec premium [ZDJĘCIA+WIZUALZIACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstaje Olivia Pulse - nowy, duży apartamentowiec premium [ZDJĘCIA+WIZUALZIACJE]
W Gdańsku powstaje nowy, duży apartamentowiec. Olivia Pulse, to kolejna inwestycja realizowana przez spółkę deweloperską Olivia Home – oferuje apartamenty wykończone pod klucz, zlokalizowane przy Olivii Centre. Największe polskie centrum biznesowe wraz z pierwszym budynkiem z lokalami przeznaczonymi do zamieszkania stanie się pełnym projektem mix-use.
Powstaje najwyższy budynek w Poznaniu, 116-metrowy biurowiec AND2 [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje najwyższy budynek w Poznaniu, 116-metrowy biurowiec AND2 [FILM+ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
W Poznaniu powstaje biurowiec AND2, najwyższy budynek w mieście [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Poznaniu powstaje biurowiec AND2, najwyższy budynek w mieście [FILM+ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
W Gdańsku powstaje nowy, duży apartamentowiec premium - Olivia Pulse [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstaje nowy, duży apartamentowiec premium - Olivia Pulse [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
W Gdańsku powstaje nowy, duży apartamentowiec. Olivia Pulse, to kolejna inwestycja realizowana przez spółkę deweloperską Olivia Home – oferuje apartamenty wykończone pod klucz, zlokalizowane przy Olivii Centre. Największe polskie centrum biznesowe wraz z pierwszym budynkiem z lokalami przeznaczonymi do zamieszkania stanie się pełnym projektem mix-use.
Powstające pod Łodzią wielkie regionalne centrum handlowe wchodzi w finałowy etap przygotowań do otwarcia [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Powstające pod Łodzią wielkie regionalne centrum handlowe wchodzi w finałowy etap przygotowań do otwarcia [WIZUALIZACJE]
Powstające pod Łodzią wielkie regionalne centrum handlowe BIG Konstantynów wchodzi w finałowy etap przygotowań do otwarcia. Do grona najemców dołącza marka Smyk, wzmacniając rodzinno‑usługowy charakter inwestycji. Jak zapowiada inwestor, kompleks zostanie otwarty zgodnie z harmonogramem – już w październiku tego roku.
[Zielona Góra] Nowe centrum handlowe powstanie w Zielonej Górzeartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Nowe centrum handlowe powstanie w Zielonej Górze
Obiekt handlowy typu convenience będzie miał powierzchnię około 5000 m², w którym znajdzie się kilka...
[Warszawa] Osiedle "Apartamenty Marymont"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Osiedle "Apartamenty Marymont"
Warszawa, Bielany, Lektykarska
82-metrowy wieżowiec Hi Piotrkowska w Łodzi z pozwoleniem na użytkowanie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
82-metrowy wieżowiec Hi Piotrkowska w Łodzi z pozwoleniem na użytkowanie [ZDJĘCIA]
Firma Master Management Group (MMG) uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla kompleksu Hi Piotrkowska...
Blisko 190 mln zł na kolejne wielkie, zielone inwestycje w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Blisko 190 mln zł na kolejne wielkie, zielone inwestycje w Gdańsku
Miasto Gdańsk zrealizuje kolejne zielone inwestycje. Po pierwsze – budowę bioelektrociepłowni, czyli instalacji do produkcji energii elektrycznej i cieplnej z bioodpadów w zamkniętym procesie. Po drugie – realizację drugiego etapu rekultywacji kwatery składowania odpadów. Oba przedsięwzięcia pozwolą znacząco ograniczyć uciążliwości zapachowe, poprawić efektywność zagospodarowania odpadów oraz zwiększyć niezależność energetyczną zakładu. Realizacja inwestycji rozpocznie się już w 2025 roku. Będą kosztować łącznie blisko 190 mln zł.
POA-BOJAN Paweł Bojanowskifirma
Pokaż firmę
POA-BOJAN Paweł Bojanowski
Łódź, Hipoteczna 15/63
JAFARfirma
Pokaż firmę
JAFAR
Jasło, ul. Kadyiego 12
Wezi-tec zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Wezi-tec zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicy
Firma Wezi-tec, należąca do niemieckiej Grupy Weber po raz kolejny zwiększa zatrudnienie w swojej polskiej fabryce zlokalizowanej w Legnicy na Dolnym Śląsku.
WB Electronics wybudował nową fabrykę w Skarżysku-Kamiennej. Pracę w niej znajdzie docelowo nawet 400-500 osóbartykuł
Pokaż artykuł
WB Electronics wybudował nową fabrykę w Skarżysku-Kamiennej. Pracę w niej znajdzie docelowo nawet 400-500 osób
Kolejna duża inwestycja związana z przemysłem obronnym w Polsce. 1 października w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim, rozpoczął działalność zakład produkcyjny struktur kompozytowych i sterowniczych dla bezzałogowców, wchodzącej w skład Grupy WB, spółki WB ELECTRONICS.
Boneselect-Pro zainwestuje 102 mln zł w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Boneselect-Pro zainwestuje 102 mln zł w Wielkopolsce
Kolejna firma zainwestuje w województwie wielkopolskim, dzięki otrzymaniu rządowego grantu. W miejscowości Brzezińskie Holendry (gmina Krzymów, powiat koniński) polska firma Boneselect-Pro Sp. z o.o. wybuduje zakład produktów powstających z przetwórstwa zwierzęcych kości spożywczych.
W podwrocławskiej gminie Kobierzyce VACO Retail wybuduje fabrykę i laboratorium badawczo-rozwojowe artykuł
Pokaż artykuł
W podwrocławskiej gminie Kobierzyce VACO Retail wybuduje fabrykę i laboratorium badawczo-rozwojowe
Kolejna inwestycja produkcyjna w jednej z najbogatszych polskich gmin – podwrocławskich Kobierzycach. Tym razem będzie to inwestycja polskiej firmy VACO RETAIL Sp. z o.o.
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej
W rejonie rzeszowskiej stacji Staroniwa zakończono budowę nowoczesnego zaplecza technicznego dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Ta inwestycja ma na celu usprawnienie obsługi utrzymaniowo-naprawczej pociągów, które dotychczas często musiały być wysyłane do innych ośrodków tego typu w kraju.
Polska firma WINDA otworzyła pod Warszawą fabrykę komponentów dla sektora morskiego artykuł
Pokaż artykuł
Polska firma WINDA otworzyła pod Warszawą fabrykę komponentów dla sektora morskiego
Firma WINDA Warszawa działa w sektorze mieszkaniowym i komercyjnym. Obecnie rozwija projekt, który ma na celu poszerzenie działalności i wejście na rynek mechaniki dźwigowej w sektorze morskim i offshore.
Firma Welding Masters wybuduje nową fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Firma Welding Masters wybuduje nową fabrykę w woj. śląskim
Kolejna polska firma zainwestuje w województwie śląskim, dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Nowy zakład produkcyjny zlokalizowany zostanie w Mikołowie.
Duży, znany polski producent słodyczy wybuduje nową fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Duży, znany polski producent słodyczy wybuduje nową fabrykę w woj. śląskim
Kolejna duża i znana od wielu lat polska firma zdecydowała się na kolejne inwestycje w województwie śląskim, przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
REKLAMA