REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Firma z branży automotive Brose Sitech otworzyła nowe biuro we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Firma z branży automotive Brose Sitech otworzyła nowe biuro we Wrocławiu
Kolejna zagraniczna z branży automotive stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to firma Brose Sitech, która zdecydowała się na otwarcie nowego biura we Wrocławiu.
Globalna firma automotive rozbudowuje fabrykę pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Globalna firma automotive rozbudowuje fabrykę pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Kolejna zagraniczna inwestycja z branży automotive w Polsce. Tym razem na Dolnym Śląsku. JOYNEXT - globalny producent elektronicznego sprzętu powszechnego użytku, służącego do odbioru sygnału radiowego oraz GPS w samochodach osobowych, rozbudowuje po raz kolejny swoją polską fabrykę, zlokalizowaną w Obornikach Śląskich (powiat trzebnicki) pod Wrocławiem. Inwestycja jest częścią nowego projektu dla klienta, który zakłada produkcję ponad 10 milionów kompaktowych i wysoce elastycznych urządzeń multimedialnych dla renomowanego południowoniemieckiego producenta samochodów. Powstaną nowe miejsca pracy.
Fabryka Bombardier Transportation Polska, ul. Fabryczna 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Bombardier Transportation Polska, ul. Fabryczna 12
Wrocław, Fabryczna, Fabryczna 12
Swobodna SPOT we Wrocławiu z nowym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Swobodna SPOT we Wrocławiu z nowym najemcą
W biznesowym centrum Wrocławia wkrótce otworzy się nowe miejsce dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Ofertę udogodnień w Swobodna SPOT wzbogaci klub Fitness Academy, który zadba o formę pracowników biurowca i mieszkańców okolicy. Największa we Wrocławiu sieć fitness zajmie aż 1 500 mkw. powierzchni w budynku powstającym przy ul. Swobodnej 60.
KPO dla ElectroMobility Poland: inwestycja, która pracuje na przyszłość Polskiartykuł
Pokaż artykuł
KPO dla ElectroMobility Poland: inwestycja, która pracuje na przyszłość Polski
— Hub ElectroMobility Poland (EMP) jest nie tylko ambitnym przedsięwzięciem motoryzacyjnym — to instrument polityki gospodarczej państwa, oparty na precyzyjnych założeniach i zrozumieniu makroekonomicznych procesów i skali umożliwiającej redefinicję roli sektora motoryzacyjnego w Polsce. Jako ekonomista z wykształcenia doskonale rozumiem, że sektor ten to nie symbol prestiżu, ale nowy silnik realnego wzrostu gospodarczego dla kraju. Ta inwestycja to także przykład na to w jaki sposób środki z KPO mogą być efektywnie zainwestowane w polską ekonomię gwarantując jej stabilne fundamenty wzrostu, tworząc jednocześnie dla przedsiębiorców z branży realne szanse do rozwoju i ekspansji — podkreśla Tomasz Kędzierski, prezes ElectroMobility Poland.
Największy polski operator logistyczny uruchomił skład celny w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
Największy polski operator logistyczny uruchomił skład celny w Sosnowcu
Rohlig SUUS Logistics dostrzega rozwój gospodarczy Śląska i rozszerza ofertę usług logistycznych dla firm działających w regionie. Największy polski operator uruchomił skład celny w Sosnowcu, aby jeszcze skuteczniej wspierać przedsiębiorstwa w imporcie i eksporcie towarów. Jest to ósmy skład celny operatora w Polsce.
Pierwszy etap CTPark Rzeszów prawie gotowyartykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy etap CTPark Rzeszów prawie gotowy
Deweloper CTP wchodzi w kulminacyjną fazę budowy pierwszego etapu CTPark Rzeszów – swojego premierowego kompleksu produkcyjno-logistycznego w stolicy Podkarpacia. W realizacji jest obecnie 33 400 mkw. powierzchni najmu, które zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2025 roku.
FERCHAU podwoi zatrudnienie w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
FERCHAU podwoi zatrudnienie w Gdańsku
Kolejna zagraniczna firma stawia mocno na Gdańsk. Międzynarodowy dostawca usług inżynieryjnych i IT rozwija swoją działalność w w tym mieście. Liczba ekspertów lokalnego oddziału już niebawem podwoi się, osiągając pułap 200 specjalistów. FERCHAU od blisko 60 lat realizuje projekty inżynieryjne na całym świecie. Bazując na pozytywnych doświadczeniach na Pomorzu i dynamicznym rozwoju w ostatnich latach, firma intensyfikuje swoje działania w Polsce – na czele z Gdańskiem.
Cosmopolitan Twarda 4inwestycja
Pokaż inwestycję
Cosmopolitan Twarda 4
Warszawa, Wola
dostępna powierzchnia
222 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
28.00
Nowy biurowiec i fabryka Profine Polska  inwestycja
Pokaż inwestycję
Nowy biurowiec i fabryka Profine Polska
Wrocław, Rakietowa 41
Fabryki z branży automotive w woj. opolskim szykują się do rozbudowy i przestawienia produkcji   artykuł
Pokaż artykuł
Fabryki z branży automotive w woj. opolskim szykują się do rozbudowy i przestawienia produkcji
Firmy z branży automotive, które posiadają swoje fabryki na terenie województwa opolskiego planują rozbudowy i przestawienie produkcji na coraz większą ilość części do aut elektrycznych. Zyska na tym region. Powstanie wiele nowych miejsc pracy.
Rusza budowa trzeciej hali Panattoni Park Bielsko-Biała IV. Ponad połowę z ok. 40 000 mkw. zajmie zakład produkcyjny Polmotorsartykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa trzeciej hali Panattoni Park Bielsko-Biała IV. Ponad połowę z ok. 40 000 mkw. zajmie zakład produkcyjny Polmotors
Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją trzeciej hali Panattoni Park Bielsko Biała IV, której powierzchnia wyniesie blisko 40 000 mkw. Aż 22 000 mkw. wynajął Polmotors. Zakład produkcyjny firmy zatrudni ok. 1000 osób i pozwoli obsłużyć rynki na całym świecie. Po ukończeniu realizacji Panattoni Park Bielsko Biała IV obejmie 3 budynki o łącznej powierzchni ponad 100 000 mkw. Kompleks jest już bliski pełnej komercjalizacji.
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" najlepszą strefą w Polsce w 2022 roku!artykuł
Pokaż artykuł
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" najlepszą strefą w Polsce w 2022 roku!
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" okazała się najlepszą Strefą w Polsce pod względem deklarowanych nakładów inwestycyjnych w 2022 roku. Pozyskała łącznie 27 inwestycji wartych przeszło 7,16 mld zł!
Jawor: Trwają negocjacje z kolejnym wielkim inwestorem z branży automotiveartykuł
Pokaż artykuł
Jawor: Trwają negocjacje z kolejnym wielkim inwestorem z branży automotive
Jawor i Dolny Śląsk mają szanse na kolejną wielką inwestycję z branży motoryzacyjnej. Od pewnego cza...
Państwo planuje sprzedaż blisko 18 ha pod aktywność gospodarczą pod Środą Śląskąartykuł
Pokaż artykuł
Państwo planuje sprzedaż blisko 18 ha pod aktywność gospodarczą pod Środą Śląską
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa za nieruchomość położoną tuż za zakładem produkującym szyby dla b...
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowych
Ponad 900 mln zł pozyskane jako wsparcie dla samorządów, kolejne miliony przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne. Ośmiu nowych przedsiębiorców z innowacyjnymi projektami. Tak wyglądał 2022 r. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bieżący rok w LSSE zapowiada się równie ambitnie, bo spółka wspólnie z rządowymi agendami i samorządami planuje rozwój trzech parków przemysłowych. To kolejne ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych.
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląsku
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Mercedes-Benz Vans rozwija swoją sieć produkcyjną i wyznacza kolejny kamień milowy wraz z wbiciem w środę 4 grudnia łopaty i rozpoczęciem budowy nowej fabryki lekkich samochodów dostawczych w Jaworze.
[Wrocław] Amerykański 3M planuje następne inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Amerykański 3M planuje następne inwestycje
Amerykański koncern 3M, który posiada we Wrocławiu swoje największe europejskie centrum produkcyjne...
firma
Pokaż firmę
Roden Road Design Polska - usługi projektowania inwestycji komunikacyjnych
Warszawa, ul. Sielecka 22/61
Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcjiartykuł
Pokaż artykuł
Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji
Kolejna duża inwestycja w województwie opolskim. Firma Rare Metals Sp. z o.o. wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji.
REKLAMA