REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Grupa Żywiec otworzyła nową linię do produkcji puszek w Browarze Elblągartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Żywiec otworzyła nową linię do produkcji puszek w Browarze Elbląg
Grupa Żywiec uruchomiła nowoczesną linię do produkcji puszek napojowych w Browarze Elbląg. Dzięki tej inwestycji nowa linia, o wydajności 60 tys. puszek na godzinę, dwukrotnie zwiększy swoje obecne zdolności produkcyjne, co czyni ją najszybszą w Grupie Żywiec. Ponadto umożliwi produkcję wszystkich wariantów puszek napojowych stosowanych do pakowania produktów Grupy, co pozwoli zaspokoić niemal 20 proc. rynkowego zapotrzebowania na piwo w puszkach w GŻ.
Rozwój sieci energetycznej w Polsce Wschodniej. Inwestycje Energa-Operator za ponad 112 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Rozwój sieci energetycznej w Polsce Wschodniej. Inwestycje Energa-Operator za ponad 112 mln zł
Ruszyły prace budowlane przy rozbudowie i modernizacji sieci elektroenergetycznej w Polsce Wschodniej. Na realizację sześciu zadań inwestycyjnych Energa-Operator uzyskała ponad 60 milionów złotych dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Inwestycje poprawią niezawodność dostaw energii dla blisko 58 tysięcy odbiorców i zwiększą możliwości przyłączania odnawialnych źródeł energii (OZE).
Panattoni Park Pruszkówinwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Pruszków
Wieżowiec Złota 48/54inwestycja
Pokaż inwestycję
Wieżowiec Złota 48/54
Warszawa, Złota 48/54
Przystanek kolejowy Warszawa Gołąbkiinwestycja
Pokaż inwestycję
Przystanek kolejowy Warszawa Gołąbki
Warszawa, Zielonej Gęsi
firma
Pokaż firmę
Besthol
Herbowa 23
Ozone Sportfirma
Pokaż firmę
Ozone Sport
Kraków, ul. Ariańska 3/10
[Warszawa] Miasteczko biznesowe "Chopin Airport City"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Miasteczko biznesowe "Chopin Airport City"
Warszawa
[Warszawa] Ambasada Arabii Saudyjskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Ambasada Arabii Saudyjskiej
Warszawa, Wilanów
[Warszawa] Osiedle "Nowy Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Osiedle "Nowy Park"
Warszawa, Białołęka, Szałasa
[Warszawa] Boho Homeinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Boho Home
Warszawa, Praga-Południe, Kordeckiego 46
[Warszawa] Dubieńska 16inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Dubieńska 16
Warszawa, Praga-Południe, Dubieńska 16
[Warszawa] Mokotowska 51/53inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Mokotowska 51/53
Warszawa, Śródmieście, Mokotowska 51/53
[Warszawa] Dom Pod Orłamiinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Dom Pod Orłami
Warszawa, Wesoła, Jasna 1
[Warszawa] Czerwonych Beretów 13inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Czerwonych Beretów 13
Warszawa, Rembertów, Czerwonych Beretów 13
[Warszawa] M2 - Dwie Wieżeinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] M2 - Dwie Wieże
Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego 13
Danfoss Poland zakończył budowę nowoczesnej fabryki w Grodzisku Mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Danfoss Poland zakończył budowę nowoczesnej fabryki w Grodzisku Mazowieckim
Zakończył się transfer produkcji rozwiązań dla chłodnictwa z Kolding do nowej fabryki Danfoss w Grodzisku Mazowieckim. W sumie, w ciągu 14 miesięcy wybudowano halę produkcyjną, magazyn i laboratorium o łącznej powierzchni ponad 13 000 tys. mkw. oraz uruchomiono 45 linii produkcyjnych.
Nowa, wielka farma wiatrowa Energi ukończonaartykuł
Pokaż artykuł
Nowa, wielka farma wiatrowa Energi ukończona
Grupa Energa konsekwentnie realizuje strategiczny program rozwoju źródeł odnawialnych. Energa Green Development, spółka zależna Energi, dokonała końcowego odbioru oraz uzyskała pozwolenie na użytkowanie farmy wiatrowej Szybowice (woj. opolskie) o łącznej mocy 37,4 MW. To już 19. lądowa farma wiatrowa w portfolio całej Grupy ORLEN, której częścią jest Energa.
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciuartykuł
Pokaż artykuł
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciu
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciu. Już w lipcu przygotowane będą dla nich komfortowe przystanki Tarnobrzeg Ocice, Tarnobrzeg Sobów, Tarnobrzeg Wielowieś. Wrócą bezpośrednie połączenia w kierunku Sandomierza, Warszawy oraz Stalowej Woli i Rzeszowa. To efekt postępujących prac w ramach inwestycji na liniach nr 25, 74 i 78 na odcinku Stalowa Wola – Tarnobrzeg – Sandomierz – Ocice – Padew.
[Warszawa] W stolicy nadal brakuje miejsc noclegowychartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] W stolicy nadal brakuje miejsc noclegowych
W Warszawie wciąż brakuje miejsc noclegowych. Wkrótce otworzy się wiele nowych obiektów. Zdaniem spe...
REKLAMA