REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Warszawa] Budynek biurowo-mieszkalny, Bobrowiecka 11inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek biurowo-mieszkalny, Bobrowiecka 11
Warszawa, Mokotów, Bobrowiecka 11
Park, ul. Skwerowainwestycja
Pokaż inwestycję
Park, ul. Skwerowa
Kraków, Podgórze, Skwerowa
Nowy Horyzontinwestycja
Pokaż inwestycję
Nowy Horyzont
Kraków, Nowa Huta, Architektów
Biedronka Avicennyinwestycja
Pokaż inwestycję
Biedronka Avicenny
Wrocław, Fabryczna, Awicenny
Przepompowniainwestycja
Pokaż inwestycję
Przepompownia
Kraków, Podgórze, Agatowa
Obwodnica m. Drezdenkoinwestycja
Pokaż inwestycję
Obwodnica m. Drezdenko
Drezdenko
W Tychach planowana jest budowa nowego, dużego hoteluartykuł
Pokaż artykuł
W Tychach planowana jest budowa nowego, dużego hotelu
W województwie śląskim planowana jest budowa nowego, dużego hotelu. Obiekt ma powstać w liczących 124 tys. mieszkańców Tychach.
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych
TAURON inwestuje w rozwój elektromobilności w stolicy Dolnego Śląska. Spółka buduje infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
W Toruniu ruszyła budowa kompleksu Lipowa Office Park [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Toruniu ruszyła budowa kompleksu Lipowa Office Park [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się budowa biurowca w rejonie ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Lipowa Office Park to inwestycja Grupy FOLGA. Oddanie do użytku pierwszego budynku planowane jest na czerwiec 2025 roku. Trwa już komercjalizacja obiektu.
Panattoni po raz kolejny inwestuje pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni po raz kolejny inwestuje pod Poznaniem
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, po raz kolejny inwestuje pod Poznaniem. W poniedziałek, 23 maja spółka PDC Industrial Center 195 z grupy Panattoni Europe podpisała umowę z firmą Mirbud S.A. na budowę hal magazynowych w Tarnowie Podgórnym.
[Rzeszów] Budynek Usługowy, ul. Zenitowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Budynek Usługowy, ul. Zenitowa
Rzeszów, Mieszka I, Zenitowa
Aldi, ul. Obornickainwestycja
Pokaż inwestycję
Aldi, ul. Obornicka
Wrocław, Psie Pole, Obornicka 72-78
Strategic Logistics Polska inwestuje w Kielcach. Wybuduje duży park logistyczno-magazynowyartykuł
Pokaż artykuł
Strategic Logistics Polska inwestuje w Kielcach. Wybuduje duży park logistyczno-magazynowy
Spółka Reesco Retail, należąca do Grupy Reesco, zrealizuje budowę pierwszego budynku w ramach nowego parku logistyczno-magazynowego Kielce Centrum, w którym zaplanowane jest łącznie ok. 30 000 mkw. powierzchni najmu. Realizowany przez Reesco obiekt będzie miał powierzchnię ok. 3 000 mkw. Inwestorem jest firma Strategic Logistics Polska, a projekt realizuje spółka celowa Kielce Propco Sp. z o.o.
W Tychach powstanie hotel dużej, znanej międzynarodowej sieci?artykuł
Pokaż artykuł
W Tychach powstanie hotel dużej, znanej międzynarodowej sieci?
W województwie śląskim planowana jest budowa nowego, dużego hotelu. Obiekt ma powstać w liczących 124 tys. mieszkańców Tychach. Spółka Tower Investments ogłosiła podpisanie listu intencyjnego z firmą WIK Hotels, specjalizującą się w inwestycjach hotelowych, dotyczącego budowy hotelu dla jednej z renomowanych międzynarodowych sieci.
Wrocław: Na Widawie powstaną nowe biura i magazynyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Na Widawie powstaną nowe biura i magazyny
Przy ulicy Polanowickiej Północnej szykuje się inwestycja biurowo-magazynowa. W okolicy inni inwesto...
Przy ulicy Rembielińskiego w Łodzi powstaje budynek wielorodzinny Park Poniatowskiego I [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Rembielińskiego w Łodzi powstaje budynek wielorodzinny Park Poniatowskiego I [WIZUALIZACJE]
Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA realizuje w Łodzi inwestycję mieszkaniową pn. P...
ORLEN: terminal przeładunkowy CO2 z unijnym dofinansowaniemartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN: terminal przeładunkowy CO2 z unijnym dofinansowaniem
Morski terminal przeładunkowy dwutlenku węgla – wspólne przedsięwzięcie ORLEN, Lafarge Cement S.A. i Air Liquide Polska – uzyskał grant Komisji Europejskiej na przygotowanie dokumentacji projektowej inwestycji oraz studiów wykonalności łańcucha dostaw. Budowa terminala przyczyni się do realizacji strategicznych celów koncernu w zakresie ograniczania emisji własnych CO2. Umożliwi także świadczenie usług związanych z zarządzaniem dwutlenkiem węgla na rzecz firm, dla których wychwytywanie i sekwestracja CO2 jest jedyną dostępną technologią umożliwiającą redukuję emisji. W latach 2027-2030 ORLEN będzie dysponować potencjałem zagospodarowania lub sekwestracji 3 mln ton CO2 rocznie.
[dolnośląskie] Turów: Będzie przetarg nieograniczony na budowę nowego blokuartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Turów: Będzie przetarg nieograniczony na budowę nowego bloku
Zarząd PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna podjął uchwałę akceptującą parametry dotyczące powt...
[pomorskie] Elektrownia Północ: Siedmiu chętnych do budowyartykuł
Pokaż artykuł
[pomorskie] Elektrownia Północ: Siedmiu chętnych do budowy
12 mld zł ma kosztować budowa Elektrowni Północ, która powstanie w Rajkowach koło Pelplina. W przeta...
[mazowieckie] Nowy blok wybuduje Polimex-Mostostal i Hitachi Power Europeartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Nowy blok wybuduje Polimex-Mostostal i Hitachi Power Europe
Przetarg na budowę bloku energetycznego o mocy do 1000 MW na parametry nadkrytyczne został rozstrzyg...
REKLAMA