REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Przystanek kolejowy Radom Południowyinwestycja
Pokaż inwestycję
Przystanek kolejowy Radom Południowy
Radom, Aleja Księdza Romana Kotlarza
Przystanek kolejowy Warszawa Gołąbkiinwestycja
Pokaż inwestycję
Przystanek kolejowy Warszawa Gołąbki
Warszawa, Zielonej Gęsi
Powstanie nowy dworzec Warszawa Gdańska. PKP i Ghelamco wznawiają współpracęartykuł
Pokaż artykuł
Powstanie nowy dworzec Warszawa Gdańska. PKP i Ghelamco wznawiają współpracę
Pasażerowie kolei doczekają się nowego dworca Warszawa Gdańska, a mieszkańcy stolicy zyskają nowoczesne centrum biznesowe. Spółki z Grupy PKP – PKP S.A. i Xcity Investment – oraz z Grupy Ghelamco wznawiają przerwaną przed laty współpracę. Podpisano aneks do umowy inwestycyjnej, który umożliwi wznowienie przygotowań do realizacji tego szeroko zakrojonego projektu.
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiufirma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Wrocław, Długa 49
[śląskie] Kanalizacja w Bytomiu wybudowanaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Kanalizacja w Bytomiu wybudowana
Bytom ma dziesiątki kilometrów nowych sieci kanalizacji sanitarnej. W ciągu ostatnich pięciu lat Byt...
Pod Wrocławiem trwa odbudowa kolejnej nieczynnej linii kolejowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem trwa odbudowa kolejnej nieczynnej linii kolejowej [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego konsekwentnie kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych. W okolicach Wrocławia trwa pełna odbudowa linii kolejowej nr 319 na odcinku Strzelin - Kondratowice - Łagiewniki. To ważny projekt dla mieszkańców i samorządów trzech gmin – po prawie 50 latach przerwy na trasie znów pojawi się ruch kolejowy.
Środa Śląska: PDD wybuduje osiedle z ponad 800 lokalami na Winnej Górzeartykuł
Pokaż artykuł
Środa Śląska: PDD wybuduje osiedle z ponad 800 lokalami na Winnej Górze
Podczas wczorajszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta w Środzie Śląskiej przedstawiono koncepc...
Krynica‑Zdrój z nową atrakcją. Panoramiczna wieża na Górze Parkowej już otwartaartykuł
Pokaż artykuł
Krynica‑Zdrój z nową atrakcją. Panoramiczna wieża na Górze Parkowej już otwarta
Województwo małopolskie, Beskid Sądecki i Krynica-Zdrój zyskały kolejną atrakcję turystyczną. Na Górze Parkowej stanęła nowa panoramiczna wieża widokowa, która od 10 stycznia jest dostępna dla turystów. Oficjalne, uroczyste otwarcie zaplanowano na 17 stycznia i ma przerodzić się w całodniowe święto atrakcji.
[łódzkie] W Jankowie trwają roboty przy budowie mostuartykuł
Pokaż artykuł
[łódzkie] W Jankowie trwają roboty przy budowie mostu
Roboty przy budowie mostu w Jankowie trwają już ponad półtora miesiąca. Obiekt wraz z dojazdami jest...
Trwa modernizacja stacji Wrocław Muchobór [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa modernizacja stacji Wrocław Muchobór [FILM + ZDJĘCIA]
Trwają prace modernizacyjne stacji Wrocław Muchobór, zlokalizowanej przy ulicy Traktatowej w sąsiedz...
Otwarto odcinek drogi S1 wraz z częścią obwodnicy Oświęcimiaartykuł
Pokaż artykuł
Otwarto odcinek drogi S1 wraz z częścią obwodnicy Oświęcimia
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) udostępniła do ruchu 10-kilometrowy fragment drogi ekspresowej S1 od węzła Oświęcim do węzła Brzeszcze oraz ponad 4-kilometrowy odcinek obwodnicy Oświęcimia w ciągu DK44 (od węzła Oświęcim do ronda w Pławach).
W Małopolsce powstaje najdłuższy tunel kolejowy w Polsce. Zbliża się kluczowy moment budowy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Małopolsce powstaje najdłuższy tunel kolejowy w Polsce. Zbliża się kluczowy moment budowy [FILM]
W Małopolsce nadchodzi przełomowy moment jednej z największych inwestycji kolejowych w historii Polski. We wtorek ważąca ponad 2,5 tysiąca ton tarcza TBM „Jadwiga” przebije najdłuższy tunel kolejowy w kraju, drążony od niemal roku w miejscowości Mordarka. Obiekt ma długość ponad 3,7 km i powstaje w ramach gigantycznego projektu Podłęże–Piekiełko.
Nie 828 a 1400 mieszkań ma powstać w ramach nowego, wielkiego osiedla na Winnej Górzeartykuł
Pokaż artykuł
Nie 828 a 1400 mieszkań ma powstać w ramach nowego, wielkiego osiedla na Winnej Górze
W październiku 2020 roku podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta w Środzie Śląskiej prze...
W Krakowie powstanie drugi hotel pod marką Indigo [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstanie drugi hotel pod marką Indigo [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski otwarty zostanie drugo hotel pod marką Indigo. Jest to sieć małych, indywidualnych hoteli butikowych, która jest częścią IHG Hotels & Resorts. Od 2016 roku w Krakowie działa już pierwszy hotel Indigo z 56 pokojami. Znajduje się w kamienicy przy ul. św. Filipa na Starym Kleparzu, w pobliżu Dworca Głównego PKP.
Globalny koncern z branży motoryzacyjnej wybuduje fabrykę w woj. lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Globalny koncern z branży motoryzacyjnej wybuduje fabrykę w woj. lubuskim
Tym razem bardzo dobra informacja z branży automotive w Polsce. Indyjska Grupa Motherson, światowy lider w zakresie rozwoju i produkcji komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, dokonała zakupu terenów inwestycyjnych w Żagańskiej Strefie Gospodarczej przy ul. Reinholda Würtha. Powstanie tu nowoczesny zakład produkcyjny, który będzie specjalizował się w wytwarzaniu plastikowych elementów wnętrz samochodów, takich jak deski rozdzielcze, dla wiodących marek motoryzacyjnych.
Stokado buduje nowy magazyn self-storage w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Stokado buduje nowy magazyn self-storage w Warszawie
Stokado, operator branży self-storage, rozpoczął budowę nowego obiektu w Warszawie. Projekt zaoferuje około 5 tys. mkw. powierzchni najmu netto. Będzie to drugi projekt Stokado w stolicy.
Aktywny zimowy wypoczynek w Górach Sowich umożliwia kolejartykuł
Pokaż artykuł
Aktywny zimowy wypoczynek w Górach Sowich umożliwia kolej
Szybkie i sprawne połączenia między stolicą Dolnego Śląska a Górami Sowimi i Wałbrzyskimi umożliwia przebudowana i przywrócona do użytku linia Świdnica – Jedlina-Zdrój. To efekt inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., za 130 mln współfinansowanej ze środków RPO Województwa Dolnośląskiego.
[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęceartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęce
Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży 147 mieszkań w ramach nowej inwestycj...
[Warszawa] Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IVartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IV
Warszawski deweloper wprowadził do oferty kolejny projekt na terenie Tarchomina. Nowe Osiedle Class...
[Wrocław] Aktywiści: wyłączmy światła na Grodzkiej już na stałe!artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Aktywiści: wyłączmy światła na Grodzkiej już na stałe!
Stowarzyszenie Akcja Miasto zwróciło się do magistratu z wnioskiem o wyłączenie na stałe dwóch sygna...
REKLAMA