REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Kolejne zrewitalizowane kamienice przy ul. Legionów zachwycają! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zrewitalizowane kamienice przy ul. Legionów zachwycają! [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja Łodzi. W jej ramach gruntowanych remontów doczekało się kilka starych, przedwojennych, zaniedbanych kamienic przy ulicy Legionów, która sama też przechodzi rewitalizację, w ramach której powstanie nowa jezdnia, torowisko tramwajowe i chodniki.
Vantage Rent wprowadza do oferty nowe mieszkania do wynajęcia (PRS) we Wrocławiu [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Vantage Rent wprowadza do oferty nowe mieszkania do wynajęcia (PRS) we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
Vantage Rent wprowadza do oferty nowe mieszkania do wynajęcia w stolicy Dolnego Śląska, w swojej najnowszej inwestycji najmu instytucjonalnego (PRS), zlokalizowanej przy ul. Braniborskiej 58, na osiedlu Szczepin. Budynek jest zlokalizowany w bliskiej odległości od wrocławskiego Starego Miasta i Rynku.
W Polanicy-Zdroju na Dolnym Śląsku otwarto nowy park wodny [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Polanicy-Zdroju na Dolnym Śląsku otwarto nowy park wodny [ZDJĘCIA]
W województwie dolnośląskim został otwarty nowy park wodny. Tym razem w południowej części regionu, w kurorcie Polanica-Zdrój. W piątek, 5 lipca 2024 roku oficjalnie otwarty został nowy park wodny, zlokalizowany przy ulicy Sportowej 9.
Belmonte inwestuje w luksus: powstaną nowe hotele w Wiśle i Ustroniu Morskimartykuł
Pokaż artykuł
Belmonte inwestuje w luksus: powstaną nowe hotele w Wiśle i Ustroniu Morskim
Grupa Belmonte – polska spółka inwestycyjno-deweloperska, która w 2022 roku otworzyła 5-gwiazdkowy Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju – zapowiada kolejne prestiżowe inwestycje hotelowe. Nowe obiekty powstaną w Ustroniu Morskim oraz Wiśle, oferując łącznie ponad 400 pokoi i apartamentów w standardzie premium. To kolejny krok w budowie rozpoznawalnej marki hotelarskiej, kojarzonej z luksusem, stabilnością i wyjątkowym designem.
Łódzkie dla przedsiębiorców. SkyHub 2.0 otwarty!artykuł
Pokaż artykuł
Łódzkie dla przedsiębiorców. SkyHub 2.0 otwarty!
SkyHub w Łodzi – przestrzeń przygotowana dla przedsiębiorców – ma nowe otwarcie. Po remoncie znów tętni życiem. Najpierw był lifting pomieszczeń na pierwszym piętrze budynku przy ul. Narutowicza 34. Przestrzeń dla nowych firm, osób rozpoczynających działalność i startupów zyskała odnowioną przestrzeń do pracy, stanowiska komputerowe, salę konferencyjną, pokoje spotkań, a nawet elegancką kuchnię i wyciszoną budkę telefoniczną. Jest też biblioteczka wypełniona książkami o tym, jak robić dobry biznes i sala relaksu z piłkarzykami oraz wygodnymi fotelami.
Polska otrzyma ponad 30 mld zł z 6. i 7. wniosku o płatność z KPOartykuł
Pokaż artykuł
Polska otrzyma ponad 30 mld zł z 6. i 7. wniosku o płatność z KPO
Komisja Europejska zatwierdziła 6. i 7. wniosek o płatność z Krajowego Planu Odbudowy. Na początku czerwca do Polski wpłynie w sumie ok. 30,6 mld zł. Te pieniądze zainwestowane zostaną m. in. w infrastrukturę kolejową, ekologiczny transport, nowe miejsca w żłobkach, a także w modernizację szpitali kardiologicznych i onkologicznych oraz dostęp do bardzo szybkiego internetu.
Ursus Factoryinwestycja
Pokaż inwestycję
Ursus Factory
Warszawa, Ursus, Traktorzystów
Ursus Factory III, IV i Vinwestycja
Pokaż inwestycję
Ursus Factory III, IV i V
Warszawa, Ursus, Posag 7 Panien
Widoki Kruszewskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Widoki Kruszewskiego
Warszawa, Praga-Południe, Kruszewskiego 16
Ostoja Jagodnicainwestycja
Pokaż inwestycję
Ostoja Jagodnica
Łódź, Polesie, Jagodnica 27b
Swieradow600inwestycja
Pokaż inwestycję
Swieradow600
Świeradów-Zdrój, Źródlana 3
Rewitalizacja przestrzeni przed wieżowcem Q22 zakończona [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Rewitalizacja przestrzeni przed wieżowcem Q22 zakończona [ZDJĘCIA]
"Zabetonowane" centrum stolicy zyskało kolejną zieloną przestrzeń. Powstała przed głównym wejściem do wieżowca Q22, przy al. Jana Pawła II 22. W ramach projektu rewitalizacji wprowadzono w tym miejscu zieleń.
[Wrocław] Budynek Sztabowy nr 4inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Budynek Sztabowy nr 4
Wrocław, Psie Pole
Rohlig SUUS Logistics uruchamia skład celny w Łodzi – większe wsparcie dla importerów  i eksporterów artykuł
Pokaż artykuł
Rohlig SUUS Logistics uruchamia skład celny w Łodzi – większe wsparcie dla importerów i eksporterów
Rohlig SUUS Logistics otworzył skład celny w centrum logistycznym w Łodzi, poszerzając swoją ofertę w regionie w zakresie obsługi eksportu oraz importu. Skład celny to m.in. możliwość odroczenia ceł i podatków do momentu wprowadzenia produktów na rynek. Umożliwia także współpracę w modelu VMI – kompleksowym zarządzaniu importem zapasów i dostawami na produkcję.
Wrocław powiększa Strefę Płatnego Parkowania o sześć kolejnych ulicartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław powiększa Strefę Płatnego Parkowania o sześć kolejnych ulic
We Wrocławiu zostanie powiększona Strefa Płatnego Parkowania. Miejscy urzędnicy kończą wdrażać proje...
[wielkopolskie] Kolejne mieszkania w zabudowie szeregowej na Leśnej Polanieartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Kolejne mieszkania w zabudowie szeregowej na Leśnej Polanie
Zbliża się koniec jednego z etapów budowy na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu w powiecie poznańskim....
[Kraków] Przed halą wybudowana zostanie zapora antyterrorystycznaartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Przed halą wybudowana zostanie zapora antyterrorystyczna
Bezpieczeństwo gości jest najważniejsze. Zarządca największej w Polsce hali widowiskowo - sportowej...
[Wrocław] Projekt przebudowy ulicy Osobowickiej jeszcze w tym rokuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Projekt przebudowy ulicy Osobowickiej jeszcze w tym roku
Spółka Wrocławskie Inwestycje ogłosiła drugi przetarg na aktualizację dokumentacji projektowej rozbu...
Warszawa: Rezydencja Oak Lane Mokotów pomieści dwustumetrowe apartamenty [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Rezydencja Oak Lane Mokotów pomieści dwustumetrowe apartamenty [WIZUALIZACJE]
Nowy apartamentowiec powstaje przy ulicy Kieleckiej na Starym Mokotowie. Warszawski deweloper oferuj...
Polska Grupa Górnicza na nowych torach: Od węgla do zbrojeń?artykuł
Pokaż artykuł
Polska Grupa Górnicza na nowych torach: Od węgla do zbrojeń?
W obliczu zmieniającego się krajobrazu energetycznego i geopolitycznego, Polska Grupa Górnicza (PGG) podejmuje odważne kroki w kierunku dywersyfikacji swojej działalności. Niedawno podpisane porozumienie z Polską Grupą Zbrojeniową (PGZ) otwiera przed spółką nowe perspektywy, potencjalnie prowadząc do zaangażowania w sektor zbrojeniowy. Czy to początek nowej ery dla polskiego górnictwa?
REKLAMA