REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Kraków] Kapelanka 42 w Krakowie ma pierwszych najemcówartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Kapelanka 42 w Krakowie ma pierwszych najemców
Skanska Property Poland podpisała pierwsze umowy najmu powierzchni biurowej i handlowej w kompleksie...
[Wrocław] Nowa linia tramwajowa na Popowice: dłużej poczekamy na decyzję środowiskąartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowa linia tramwajowa na Popowice: dłużej poczekamy na decyzję środowiską
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska zapowiada, że w związku z koniecznością uzupełnienia dokument...
[Łódź] Biurowiec w dawnej fabryce jedwabnej Getharta przy Pomorskiej/Sterlingainwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Biurowiec w dawnej fabryce jedwabnej Getharta przy Pomorskiej/Sterlinga
Łódź, Widzew
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięciaartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięcia
ENERGA-OPERATOR SA przeprowadzi w najbliższych latach szereg inwestycji związanych z rozbudową i modernizacją sieci wysokiego napięcia (110 kV), która ma obecnie największy wpływ na potencjał przyłączeniowy dla OZE. Tylko na ten cel planuje przeznaczyć ponad 3 miliardy złotych. Spółka szacuje, że do 2028 roku łączna moc przyłączonych i pracujących w jej sieci OZE przekroczy 13 GW.
Warsaw Unitinwestycja
Pokaż inwestycję
Warsaw Unit
Warszawa, Wola
całkowita powierzchnia
57000 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
21.00
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Czerwionka-Leszczyny] Remont i wyposażenie krytej pływalni i kąpieliska
Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka
[Dąbrowa Górnicza] Prologis Park Dąbrowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Dąbrowa Górnicza] Prologis Park Dąbrowa
Dąbrowa Górnicza
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych
TAURON inwestuje w rozwój elektromobilności w stolicy Dolnego Śląska. Spółka buduje infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
MARBO rozbuduje fabrykę pod Olsztynemartykuł
Pokaż artykuł
MARBO rozbuduje fabrykę pod Olsztynem
Kolejna inwestycja w powiecie olsztyńskim, w północno-wschodniej części Polski .Swoją nową inwestycję zrealizuje firma MARBO Sp. z o.o., która otrzymała decyzję o wsparciu od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowy projekt zostanie zrealizowany w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
[Warszawa] Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”
W sobotę 11 lutego, firma Dolcan organizuje na warszawskim Osiedlu Tęczowym Dzień Otwarty. Dlaczego...
[Wrocław] Mostostal i miasto walczą w sądzie o termin końca budowy Narodowego Forum Muzykiartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Mostostal i miasto walczą w sądzie o termin końca budowy Narodowego Forum Muzyki
We wtorek odbyło się pierwsze posiedzenie Sądu Arbitrażowego, który ma rozstrzygnąć spór władz miast...
[Warszawa] Tchnienie nowego życia w samo centrum stolicyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Tchnienie nowego życia w samo centrum stolicy
Ilość nowych inwestycji w centrum Warszawy jest bardzo ograniczona i, mimo że praca w biurze w topow...
[Warszawa] Wola Libre w Warszawie ukończonaartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Wola Libre w Warszawie ukończona
Osiedle Wola Libre zrealizowana przez BPI Real Estate Poland uzyskała oficjalne pozwolenie na użytko...
[Warszawa] Drugi etap osiedla Coopera w Warszawie w sprzedażyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Drugi etap osiedla Coopera w Warszawie w sprzedaży
Unidevelopment rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Coopera. Inwestycja realizowana j...
Kończy się pierwszy etap przebudowy wrocławskiej Renomy [NOWE WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kończy się pierwszy etap przebudowy wrocławskiej Renomy [NOWE WIZUALIZACJE]
Dobiega końca pierwszy etap przebudowy i modernizacji Renomy – największego domu handlowego we Wrocławiu. W tym zabytkowym, przedwojennym obiekcie po trwającej obecnie metamorfozie, pojawią się nowe koncepty gastronomiczne z ogródkami, a sam budynek otworzy się zarówno na plac Czysty, jak i plac Kościuszki. Inspiracją przy projektowaniu była słynna warszawska Hala Koszyki.
Wielki program modernizacji polskich sieci energetycznychartykuł
Pokaż artykuł
Wielki program modernizacji polskich sieci energetycznych
Energa-Operator S.A. pozyskała ponad 7,5 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy na największy w historii spółki program modernizacji i cyfryzacji sieci energetycznej w północnej i środkowej Polsce. Modernizacja i budowa łącznie 21 tysięcy kilometrów sieci zwiększy bezpieczeństwo energetyczne kraju i wpłynie docelowo na niższe ceny energii dla odbiorców końcowych. Będzie to możliwe między innymi dzięki planowanemu przyłączeniu aż 9 GW źródeł odnawialnych o niewielkich kosztach zmiennych wytwarzania energii, wraz z magazynami energii. Program umożliwi także podłączenie do sieci 200 tysięcy nowych prosumentów. Wartość całego programu w perspektywie do 2035 roku to 40 mld zł.
Rozbudowa terminalu w Sławkowie: inwestycja w bezpieczeństwo logistyczne Polski i UEartykuł
Pokaż artykuł
Rozbudowa terminalu w Sławkowie: inwestycja w bezpieczeństwo logistyczne Polski i UE
Rozbudowa Euroterminalu Sławków to przedsięwzięcie, które nie tylko zmienia oblicze polskiej logistyki, ale też wzmacnia naszą pozycję na geopolitycznej mapie Europy. 26 maja 2025 r. w Sławkowie podpisano umowę inwestycyjną pomiędzy Agencją Rozwoju Przemysłu a Euroterminalem Sławków. Celem porozumienia jest rozbudowa tego strategicznego węzła logistycznego, który ma odegrać kluczową rolę w procesie odbudowy Ukrainy i wzmocnić pozycję Polski jako lidera transportu w Europie Środkowo-Wschodniej.
Nowe otwarcia Rock Parkówartykuł
Pokaż artykuł
Nowe otwarcia Rock Parków
RockPark Błaszki otwarty został 20 grudnia 2023 roku, a z początkiem lutego RockPark Przeworsk w województwie podkarpackim. Oba obiekty to nowoczesne kompleksy handlowo-usługowe oferujące najpopularniejsze marki dostępne na rynku.
Kolejny inwestor z decyzją o wsparciu od Katowickiej SSE. Zainwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny inwestor z decyzją o wsparciu od Katowickiej SSE. Zainwestuje w woj. opolskim
Kolejny inwestor otrzymał decyzję o wsparciu od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Zainwestuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie opolskim.
Trwa budowa podziemnego tunelu kolejowego w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa podziemnego tunelu kolejowego w Łodzi [ZDJĘCIA]
Do budowy kolejowych tuneli pod Łodzią – zastosowano nowoczesną technologię. Katarzyna i Faustyna –...
REKLAMA