REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Niemiecka sieć dm-drogerie markt chce w 2024 r. podwoić liczbę sklepów w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć dm-drogerie markt chce w 2024 r. podwoić liczbę sklepów w Polsce
21 sklepów, w tym 12 nowo otwartych, 270 pracowników, 17 Akcji Kasjerskich, które wsparły lokalne społeczności łączną kwotą 195 186,88 zł. Z takim wynikiem drogerie dm zamykają 2023 rok w Polsce. W 2024 roku chcą kontynuować ekspansję w południowo-zachodniej części kraju otwierając ponad 20 nowych punktów sprzedaży. Drogerie dm obecne są w Polsce od półtora roku. Swoją siedzibę mają we Wrocławiu. Tam otworzyły pierwszy sklep i również tam rozwijają się dynamicznie.
Nowości w nowym rocznym rozkładzie jazdy pociągów 2024/2025artykuł
Pokaż artykuł
Nowości w nowym rocznym rozkładzie jazdy pociągów 2024/2025
W niedzielę 15 grudnia, wszedł w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Szybciej pojedziemy m.in. z Warszawy do Szczecina i Białegostoku, z Krakowa do Zakopanego oraz z Wrocławia do Międzylesia. Lepszy dostęp do kolei zapewni 13 nowych przystanków. W rozkładzie jazdy uwzględniono najbardziej korzystne dla podróżnych połączenia oraz kontynuację prac na liniach kolejowych.
[Wrocław] Wrocławska inwestycja Dolby nagrodzona przez PAIiIZartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławska inwestycja Dolby nagrodzona przez PAIiIZ
Światowy lider technologii audio został uhonorowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zag...
[Wrocław] Kamień węgielny wmurowany. Biurowiec przy Ostrowie Tumskim powstanie za 2 lataartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kamień węgielny wmurowany. Biurowiec przy Ostrowie Tumskim powstanie za 2 lata
W poniedziałek wmurowano kamień węgielny pod budynek biurowy Green Day, który stanie na rogu ulic Wy...
[Wrocław] Grupa HASCO zainwestowała w nowy szpital 120 mln zł, przybędzie 100 nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Grupa HASCO zainwestowała w nowy szpital 120 mln zł, przybędzie 100 nowych miejsc pracy
Wrocławska grupa HASCO, należąca do wrocławskiego biznesmena Stanisława Hana zainwestowała 120 mln z...
Wrocław: Amerykański koncern z branży chemicznej stawia na rozwój centrum B+R i fabrykiartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Amerykański koncern z branży chemicznej stawia na rozwój centrum B+R i fabryki
Amerykański koncern z branży chemicznej Stepan Company stawia na rozwój swojego centrum badawczo-roz...
Wrocław: Genfer Hotel Invest w walce o kolejną działkę pod hotelartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Genfer Hotel Invest w walce o kolejną działkę pod hotel
Genfer Hotel Invest zaledwie kilka dni temu zakupił działkę przy pl. Orląt Lwowskich, w okolicach Dw...
Kolejna amerykańska firma wybrała Wrocław. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna amerykańska firma wybrała Wrocław. Będą nowe miejsca pracy
Wrocław pozyskał kolejną amerykańską firmę technologiczną. Czołowa spółka zajmująca się wspieraniem...
Wrocław: Koncern BSH wybuduje centrum logistyczne dla obu fabryk AGDartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Koncern BSH wybuduje centrum logistyczne dla obu fabryk AGD
Niemiecki koncern BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego wybuduje we Wrocławiu nowe centrum logistyczne. P...
Lokum Deweloper S.A.firma
Pokaż firmę
Lokum Deweloper S.A.
Wrocław, Krawiecka 1 pok. 101
Na Ursynowie powstał nowy park kieszonkowy. Do końca roku w Warszawie powstanie jeszcze pięć innych [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na Ursynowie powstał nowy park kieszonkowy. Do końca roku w Warszawie powstanie jeszcze pięć innych [ZDJĘCIA]
Przy alei KEN pojawiło się nowe miejsce do wypoczynku pełne zieleni. W ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego powstał tam park kieszonkowy. Do końca roku w Warszawie zostanie oddanych jeszcze pięć takich miejsc.
W Krakowie postępują prace przy budowie kładki Grzegórzki-Zabłocie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie postępują prace przy budowie kładki Grzegórzki-Zabłocie [ZDJĘCIA]
Ma ułatwić poruszanie się pieszych pomiędzy prawym i lewym brzegiem Wisły, a rowerzystom umożliwi dogodny przejazd do centrum od strony mocno rozwijającego się Zabłocia i stworzyć alternatywę dla mostu Powstańców Śląskich. Za kilka miesięcy ma zostać oddana do użytku kładka nad Wisłą między Grzegórzkami a Zabłociem.
Lider w automatyzacji i technologii produkcji stawia na Katowiceartykuł
Pokaż artykuł
Lider w automatyzacji i technologii produkcji stawia na Katowice
Globalny lider w dziedzinie automatyzacji i technologii produkcji wprowadził się do energooszczędnego biurowca Bloch przy ulicy Konduktorskiej 39, gdzie właśnie odbyło się uroczyste otwarcie najnowszego Centrum Aplikacyjnego CoLab.
Opóźni się budowa odcinka drogi S8 od węzła Kobierzyce Południe do Jordanowa Śląskiegoartykuł
Pokaż artykuł
Opóźni się budowa odcinka drogi S8 od węzła Kobierzyce Południe do Jordanowa Śląskiego
Jeden z oferentów odwołał się od wyników wyboru wykonawcy na zaprojektowanie i wybudowanie jednego z odcinków drogi ekspresowej S8 między Wrocławiem a Kłodzkiem. Chodzi o zadanie drugie od węzła Kobierzyce Południe do węzła Jordanów Śląski o długości ok. 13,8 km. Sprawę będzie rozpatrywała Krajowa Izba Odwoławcza (KIO).
WARSZAWA: Ostatni fragment 2. linii metra - co na budowie? [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
WARSZAWA: Ostatni fragment 2. linii metra - co na budowie? [ZDJĘCIA]
Trwają prace na końcowym odcinku 2. linii metra. Tarcza TBM Krystyna powoli drąży tunele i układa pierścienie od stacji Lazurowa do szybu demontażowego. W czwartek będzie wydobywana na powierzchnię. Wtedy konieczne będą zmiany w organizacji ruchu.
Stary pawilon handlowy przy Komandorskiej zastąpią nowe, wyższe budynki [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Stary pawilon handlowy przy Komandorskiej zastąpią nowe, wyższe budynki [WIZUALIZACJE]
Z krajobrazu Wrocławia zniknie kolejny charakterystyczny obiekt handlowy z czasów PRL-u. Tym razem chodzi o niszczejący z roku na rok pawilon handlowy na osiedlu Powstańców Śląskich, przy ul. Komandorskiej (przy targowisku), w którym znajduje się między innymi sklep sieci Biedronka.
Pół miliarda złotych na nowoczesną sieć: Energa i Tauron z potężnym zastrzykiem z KPOartykuł
Pokaż artykuł
Pół miliarda złotych na nowoczesną sieć: Energa i Tauron z potężnym zastrzykiem z KPO
Kolejne pół miliarda złotych z Krajowego Planu Odbudowy zasili modernizację polskiej sieci elektroenergetycznej. Dzięki strategicznym umowom podpisanym przez NFOŚiGW z Energa-Operator oraz Tauron Dystrybucja, polska energetyka przejdzie technologiczny skok, który pozwoli na budowę inteligentnej infrastruktury i znaczące zwiększenie potencjału przyłączeniowego dla odnawialnych źródeł energii
Grundmanna Office Park A z nowym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Grundmanna Office Park A z nowym najemcą
Należący do Cavatina Holding biurowiec Grundmanna Office Park A w centrum Katowic pozyskał kolejnego nowego najemcę. Została nim firma Vattenfall IT Services Poland, która zdecydowała się na wynajęcie około 2,6 tys mkw.
Wrocławska firma SatRev S.A. wybuduje na Dolnym Śląsku pierwszą w Polsce fabrykę nanosatelitówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocławska firma SatRev S.A. wybuduje na Dolnym Śląsku pierwszą w Polsce fabrykę nanosatelitów
Na Dolnym Śląsku powstanie pierwsza w Polsce fabryka nanosatelitów. Wrocławska firma z branży kosmicznej SatRev S.A. podpisała list o współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną (LSSE) i planuje zrealizowanie na jej terenie fabryki produkującej nanosatelity w ilościach komercyjnych.
Ruszają Liviny – nowe osiedle Grupy BY MADEartykuł
Pokaż artykuł
Ruszają Liviny – nowe osiedle Grupy BY MADE
Na południe od centrum Wrocławia, w sąsiedztwie terenów zielonych. Rusza budowa osiedla Liviny – domów o kameralnym charakterze w spokojnej i cichej okolicy.
REKLAMA