REKLAMA
Znaleziono 1981 wyników
Niemiecka firma Bosch rozbuduje swoją fabrykę automotive pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Bosch rozbuduje swoją fabrykę automotive pod Wrocławiem
Kolejna duża inwestycja z branży automotive w Aglomeracji Wrocławskiej. Niemiecki koncern Robert Bosch zainwestuje ponad 100 milionów złotych w rozbudowę swojej fabryki systemów hamulcowych, która zlokalizowana jest tuż przy granicy Wrocławia w miejscowości Mirków w gminie Długołęka.
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku. Powstanie park przemysłowyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku. Powstanie park przemysłowy
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Po raz kolejny zainwestuje niemiecki, globalny gigant motoryzacyjny, koncern Mercedes-Benz. Firma bardzo mocno stawia na Polskę i planuje realizację kolejnej inwestycji w południowo-zachodniej Polsce, w Jaworze i okolicy.
Fabryka Lnuinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Lnu
Łódź, Śródmieście
Nova Piotrkowskainwestycja
Pokaż inwestycję
Nova Piotrkowska
Łódź, Piotrkowska 303/305
Osiedle, ul. Paprotnainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle, ul. Paprotna
Wrocław, Paprotna
inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka kawy Jacobs Douwe Egberts
Jawor
Apartamenty przy Wedluinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty przy Wedlu
Warszawa, Zamoyskiego 24/26
Za 150 mln euro w Warszawie powstanie kompleks mixed-use Drucianka Campus [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Za 150 mln euro w Warszawie powstanie kompleks mixed-use Drucianka Campus [WIZUALIZACJE]
Kolejny wielki projekt typu mixed-use w Warszawie. Liebrecht & wooD rozpoczął prace przygotowawcze do realizacji swojej najnowszej inwestycji na warszawskiej Pradze-Północ. W ramach rewitalizacji Warszawskiej Fabryki Drutu, Sztyftu i Gwoździ (Drucianki) powstanie Drucianka Campus – innowacyjny kampus mixed-use oferujący 42 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 7 500 mkw. dodatkowej powierzchni przeznaczonej na część handlową, usługową oraz eventową.
Ponad 800 miejsc pracy uratowane. Światowy gigant przejmuje dużą fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 800 miejsc pracy uratowane. Światowy gigant przejmuje dużą fabrykę w woj. śląskim
Bardzo dobra informacja dla Bielska-Białej. Zostanie uratowane ponad 800 miejsc pracy, w tym liczącym ponad 165 tysięcy mieszkańców mieście w województwie śląskim. Szwajcarsko-szwedzki koncern ABB sfinalizował zapowiadaną od lutego sprzedaż zakładu produkcyjnego w tej lokalizacji. Transakcja została oficjalnie zakończona 30 kwietnia. Co najważniejsze, mimo zmiany właściciela, ponad siedmiuset pracowników zachowało zatrudnienie. 100 kolejnych pozostanie nadal w strukturach firmy ABB.
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcjęartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcję
BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, przeniósł produkcję do nowej i większej fabryki w Rudnej Wielkiej, nieopodal Rzeszowa. Zakład produkcji małego AGD wybudowała firma Panattoni. Całkowita wartość tego projektu wyniosła niemal 600 milionów złotych. Budowa rozpoczęła się na początku ubiegłego roku i została zrealizowana zgodnie z planem. Firma BSH właśnie przeniosła maszyny produkcyjne z dotychczasowej, pobliskiej lokalizacji.
Duża japońska firma z branży automotive zwolni wszystkich pracowników w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Duża japońska firma z branży automotive zwolni wszystkich pracowników w Polsce
Kolejna zła wiadomość dotycząca branży motoryzacyjnej (automotive) w Polsce. Do grona firm, które przeprowadzą grupowe zwolnienia dołączyła firma TOHO Poland Sp. z o.o., będąca częścią japońskiej TOHO Group. Firma podjęła decyzję o likwidacji swojej fabryki w Polsce, zlokalizowanej w Radomiu, w województwie mazowieckim. Pracę straci cała załoga polskiej fabryki tego koncernu.
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogęartykuł
Pokaż artykuł
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogę
Kolejna dezinwestycja w Polsce. Tym razem w województwie wielkopolskim. Zakład produkujący urządzenia pod japońską, światową marką Toshiba, należący i zarządzany przez amerykański koncern Carrier Global Corporation, ogłosił plan zamknięcia swojej fabryki w Gnieźnie.
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska ruszyła realizacja kolejnej, dużej inwestycji z branży najnowszych technologii. Inwestor, polska firma ROLTEC Sp. z o.o. z Poznania buduje w zachodniej części Wrocławia pierwszą w Polsce fabrykę cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych w technologii CIGS. Inwestor otrzymał od rządu pomoc publiczną na realizację swojej inwestycji.
[Warszawa] Budowa „Hożej 55” zbliża się ku końcowiartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Budowa „Hożej 55” zbliża się ku końcowi
Prestiżowy projekt mieszkaniowy Yareal Polska, zlokalizowany w samym sercu stolicy, jest już prawie...
[Dolny Śląsk] Fabryka Dr. Schumacher w Lubaniu zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Fabryka Dr. Schumacher w Lubaniu zwiększa zatrudnienie
19 lutego 2016 roku miało miejsce oficjalne otwarcie zakładu na terenie podstrefy Lubań Kamiennogórs...
Kolejny światowy gigant z branży spożywczej inwestuje na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny światowy gigant z branży spożywczej inwestuje na Dolnym Śląsku
Następna wielka i znana światowa firma z branży spożywczej zdecydowała się zainwestować na Dolnym Śl...
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworze
Najnowsza inwestycja obejmuje budowę bocznicy kolejowej w południowo-zachodniej części strefy ekonomicznej, podobszar Jawor/DSAG S3, oraz centrum logistycznego na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze. Bocznica połączona będzie z linią kolejową nr 137 Kędzierzyn Koźle – Kamieniec Ząbkowicki – Legnica.
Fabryka Norblina otwiera kolejne lokale gastronomiczneartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Norblina otwiera kolejne lokale gastronomiczne
Gastronomiczna oferta Fabryki Norblina poszerzyła się o nowe restauracje. Łącznie funkcjonować tu będzie 37 konceptów gastronomicznych. Obecnie działa ich 31, w czerwcu dołączą kolejne dwa, a pozostałe cztery, na które są już podpisane umowy najmu, otworzą się dla gości w III i IV kwartale br.
Japoński gigant z branży tytoniowej JTI zwiększa inwestycje w Polsce do 1,3 mld dolarówartykuł
Pokaż artykuł
Japoński gigant z branży tytoniowej JTI zwiększa inwestycje w Polsce do 1,3 mld dolarów
Kolejny wielki, światowy koncern z branży tytoniowej zdecydował się na zwiększenie swoich inwestycji w Polsce. Tym razem jest to Japan Tobacco International, który inwestuje w swoją fabrykę nowatorskich wyrobów tytoniowych w Starym Gostkowie pod Łodzią.
Krok od wielkiego otwarcia Fabryki Wody w Szczecinie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Krok od wielkiego otwarcia Fabryki Wody w Szczecinie [ZDJĘCIA]
Budowa Fabryki Wody w Szczecinie, najnowocześniejszego kompleksu basenowo-edukacyjnego w Polsce, weszła w ostatnią fazę. Generalny wykonawca, ALSTAL Grupa Budowlana, rozpoczął ostatni i najważniejszy etap inwestycji – rozruch technologiczny połączony z odbiorami prac.
REKLAMA