Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy sklepy w Częstochowie, Lubinie i ToruniuJula

Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy sklepy w Częstochowie, Lubinie i Toruniu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Szwedzka sieć multimarketów Jula, planuje jesienią bieżącego roku otwarcie trzech nowych sklepów w Polsce: w Częstochowie, Lubinie i Toruniu. Aktualnie na terenie naszego kraju firma posiada 16 marketów.

Jula to multimarket, w którym jest 8 odrębnych działów (narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe).

– Jesteśmy w Polsce długoterminowo i nadal inwestujemy na polskim rynku – podkreśla Johan Sjöhagra, CEO Jula AB. – Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przyciągnie uwagę klientów zarówno pod względem zakupów w samym sklepie, jak i za pośrednictwem naszego sklepu internetowego . Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Chcemy nadal tworzyć w Polsce nowe sklepy – dodaje.

CZĘSTOCHOWA

Jula, szwedzka sieć multimarketów, jesienią otworzy siedemnasty sklep w Polsce. Tym razem raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych powstanie w częstochowskim Parku Handlowym Dor Plaza.

– W parku handlowym Dor Plaza zaprosiliśmy do współpracy popularne i lubiane marki, które są magnesem przyciągającym klientów. Cieszymy się zatem, że Jula otworzy swój pierwszy w Częstochowie sklep w tym właśnie projekcie, wzbogaci jego ofertę unikalnymi produktami i umocni pozycję PH Dor Plaza jako znaczącej destynacji handlowej w mieście – mówi Michał Małecki, dyrektor działu leasingu w CREAM Property Advisors, firmie odpowiedzialnej za wynajem PH Dor Plaza

LIBUN

REKLAMA

Multimarket powstanie w Cuprum Parku tuż przy istniejącym kompleksie handlowym i Galerii Cuprum Arena.

– Lubin i jego okolice to miejsce z bardzo dużym potencjałem. Ten rejon cechuje duża siła nabywcza i brak przesycenia powierzchnią handlową. Widzimy tu olbrzymi potencjał, co jest istotne z punktu widzenia naszej ekspansji, więc zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego multimarketu właśnie tutaj. Mamy nadzieję, że nasz asortyment będzie cieszył się wśród mieszkańców miasta i okolic zainteresowaniem, takim samym jak w pozostałych rejonach kraju. Wierzę, że Jula w Cuprum Park będzie często odwiedzanym miejscem – informuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

TORUŃ

Sklep Jula powstanie w nowej części Centrum Handlowego Plaza w Toruniu. Rozbudowa obiektu ruszyła pod koniec marca. Otwarcie ma nastąpić w listopadzie 2022 roku.

Jula to sieć multimarketów, w których znajduje się 8 odrębnych działów (narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe).

Firma Jula AB powstała w 1979 roku jako firma rodzinna. Siedziba grupy Jula Holding znajduje się w mieście Skara w Szwecji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA