Trwa rozbudowa centrum handlowego ATUT Ruczaj w Krakowie Materiały inwestora

Trwa rozbudowa centrum handlowego ATUT Ruczaj w Krakowie

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Inwestor, KG Group powiększa centrum handlowe Atut Ruczaj w Krakowie o 25 tys. mkw. W ramach rozbudowy powstanie 20 nowych lokali handlowo-usługowych. Powstanie też nowy market francuskiej firmy Leroy Merlin.

Atut Ruczaj 2 to nowe centrum handlowe powstające w krakowskiej dzielnicy Dębinki, jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Nowy obiekt uzupełni ofertę handlową funkcjonującego od 2019 roku Atutu Ruczaj, w którym znajduje się 13 sklepów, m.in. Lidl, Pepco, Kik, Tedi, Rossmann, Buczek oraz Jysk i Komfort.

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż

Atut Ruczaj 2 będzie 3-kondygnacyjnym centrum o powierzchni ponad 25 tys. metrów kw., co w połączeniu z już istniejącym obiektem da ponad 30 tys. mkw. przestrzeni handlowej. Oddanie obiektu planowane jest na drugą połowę 2022 roku.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Znajdzie się w nim ponad 20 sklepów, w tym m.in. duży market budowlany Leroy Merlin. Będzie to czwarty sklep sieci na mapie aglomeracji krakowskiej. W nowym markecie znajdzie zatrudnienie 140 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać klientom w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.

Sklep Leroy Merlin Kraków Bunscha zlokalizowany będzie w południowej części Krakowa na terenie obecnie powstającej galerii handlowej Atut. Powierzchnia sprzedaży nowego marketu budowlano-dekoracyjnego będzie wynosiła 10 000 metrów kwadratowych. W obiekcie dla klientów będzie dostępnych od ręki około 35 000 produktów do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu, a także usługi takie jak: projektowanie, transport czy montaż.– Nowy obiekt powstanie w południowej mocno rozbudowującej się części Krakowa, która jest doskonale skomunikowana z pozostałymi obszarami miasta. Wyróżnikiem sklepu będzie przede wszystkim wysoki poziom obsługi klienta, dostępność oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, a także dopasowana do lokalnego rynku bogata oferta produktowa – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Kraków Bunscha.

Rekrutacja do zespołu Leroy Merlin Kraków Bunscha już trwa. Obecnie dostępne są oferty pracy na stanowiska: Kierownik Sektora Dekoracja, Kierownik Działu Serwisu i Usług, Koordynator ds. Sprzedaży, Koordynator ds. logistyki sklepu, Koordynator działu kas, Koordynator ds. serwisu i usług, Doradca Klienta, Logistyk/Magazynier, Doradca ds. Serwisu i Usług, a także Projektant.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA