W 2023 roku Primark otworzy swój pierwszy sklep we WrocławiuPrimark

W 2023 roku Primark otworzy swój pierwszy sklep we Wrocławiu

REKLAMA

Znana, międzynarodowa marka odzieżowa Primark zamierza otworzyć swój sklep w stolicy Dolnego Śląska. Na jego lokalizację wybrała galerię handlową Magnolia Park przy ul. Legnickiej.

Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na koniec 2023 r. i poprzedzone będzie znaczącą modernizacją i zmianą aranżacji we wrocławskim centrum handlowym. Aktualnie specjalnie na potrzeby Primark od kilku tygodni przebudowywany jest dwupoziomowy lokal znajdujący się w okolicy wejścia od strony ul. Legnickiej.

Na początku bieżącego roku Multi, jeden z wiodących zarządców aktywów nieruchomości komercyjnych w Europie, zarządzający także centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu podpisał umowę najmu na dwupoziomowy lokal marki Primark.

– Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Magnolia Park dołącza Primark, kolejna znana marka handlowa. Ta umowa potwierdza, że nasze podejście do modernizacji i przebudowy powierzchni na rzecz najemców jest bardzo skuteczne – mówi Frederic Rouleau, Country Asset Manager Multi Poland. – Potrzebna jest do tego również bogata sieć kontaktów w branży handlu detalicznego w całej Europie oraz zrozumienie zmieniających się preferencji klientów.

fot. Jakub Zazula
Primark
REKLAMA
Primark

W Polsce działają już dwa sklepy Primark. Pierwszy w sierpniu 2020 roku został otwarty w Galerii Młociny w Warszawie, drugi otwarto w 2021 roku w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa założona w Dublinie w 1969 roku. Aktualnie posiada ponad 400 sklepów w 14 krajach w Europie oraz Ameryce Północnej i zatrudnia ponad 70 tysięcy osób.

Primark
Primark

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA