W Jeleniej Górze otwarty zostanie jeden z pierwszych w Polsce sklepów znanej niemieckiej sieci Dm-drogerienewsroom.dm.de

W Jeleniej Górze otwarty zostanie jeden z pierwszych w Polsce sklepów znanej niemieckiej sieci Dm-drogerie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH rozpoczyna działalność w Polsce. W Jeleniej Górze zdecydowała się otworzyć jeden ze swoich pierwszych sklepów.

Drogeria tej sieci powstanie na osiedlu Zabobrze w pawilonie przy al. Jana Pawła II 31 B obok Biedronki. Na razie nie jest jeszcze znana dokładna data i godzina otwarcia jeleniogórskiego sklepu.

Dm-drogerie markt GmbH to sieć sklepów detalicznych z siedzibą w Karlsruhe w Niemczech, które sprzedają kosmetyki, artykuły medyczne, artykuły gospodarstwa domowego i zdrową żywność. W swoim sektorze sprzedaży Dm-drogerie markt jest największym sprzedawcą detalicznym w Niemczech pod względem przychodów.

REKLAMA

Firma posiada ponad 3500 sklepów w trzynastu krajach europejskich. W latach 70-tych posiadała sklepy wyłącznie w Niemczech i Austrii. W latach 90-tych XX wieku otworzyła sklepy w Czechach, na Węgrzech, Słowenii, Słowacji i Chorwacji. W 2000 roku firma rozszerzyła swoją działalność na Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Rumunię, Bułgarię, Macedonię Północną i Włochy. Tylko w samych Niemczech Dm-drogerie markt GmbH zatrudnia aktualnie ponad 41 000 pracowników. W całej Europie, w 13 krajach firma zatrudnia ponad 62 500 osób.

Marki dm, które zadebiutują w naszym kraju to: ALANA, alverde NATURKOSMETIK, babylove, Balea, Balea MEN, Dein Bestes, Denkmit, dmBio, DONTODENT, ebelin, Fascino, Jessa, Langhaarmädch,Mivolis, Paradies, Profissimo, PUSBLU, réell'e, Squitofree, Sanft&Sicher, Saubär, Saugstark&Sicher, SEINZ., Soft&Sicher, Sportness, SUNDANCE, trend IT UP Visiomax.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA