W Olkuszu powstanie nowy park handlowy N-ParkMateriały prasowe

W Olkuszu powstanie nowy park handlowy N-Park

Orzech
Orzech
N-Park Olkusz
adresOlkusz, Wspólna
inwestorNapollo
REKLAMA

W Olkuszu w województwie małopolskim powstanie N-Park, park handlowy z portfela Napollo. Partnerem inwestycyjnym projektu jest PKB Inwest Budowa. To kolejny obiekt, który powstanie we współpracy tych dwóch firm.

Napollo w 2022 roku, równie owocnie jak w latach poprzednich, zamierza realizować kolejne projekty inwestycyjne. Tym razem, kontynuując współpracę z PKB Inwest Budowa, Napollo zaproponuje nowy obiekt handlowy – będzie to N-Park w miejscowości Olkusz. Parki handlowe znane pod szyldem "N-Park" zyskują na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. W tym momencie w Polsce jest ich kilkanaście, ale ta liczba rośnie i będzie rosła dalej – Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod inwestycje. Plany na budowę N-Parku w Olkuszu są już na etapie realizacjiPKB otrzymało bowiem zgodę na budowę i planuje uruchomienie obiektu na połowę 2023. W tej chwili trwa wybór generalnego wykonawcy.

– Cieszymy się z powodu kolejnej współpracy z PKB Inwest Budowa oraz z nowej lokalizacji, w której powstanie nasz N-Park – komentuje Sławomir Zawadzki, Członek Zarządu w Grupie NAPOLLO.

REKLAMA

– Teraz mieszkańcy Olkusza będą mogli dołączyć do zadowolonych klientów z innych części Polski. W strategii biznesowej mocno stawiamy na parki handlowe, których idea opiera się na bliskości, dostępności i oszczędności czasu, jako że N-Parki realizują wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta. Teraz, wraz z PKB Inwest Budowa, zrealizujemy te założenia w Olkuszu przy ul. Sławkowskiej – dodaje Zawadzki.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Piotrek(gość)
@
Norbi
(gość)
Kolejny park w planach qwa gdzie one się wszystkie zmieszczą ?
Jak to gdzie....w szufladzie. Zreszta jak pozostale plany ?
lolek(gość)
w artykule piszą że przy Sławkowskiej a foto ze Wspólnej, pozatym już 20 lat tremu miało postać to centrum... Czy doczekamy się go ?
Norbi(gość)
Kolejny park w planach qwa gdzie one się wszystkie zmieszczą ?
REKLAMA