W rewitalizowanym, zabytkowym gmachu Montowni w Gdańsku, powstanie 114 loftów serwisowanych Materiały inwestora

W rewitalizowanym, zabytkowym gmachu Montowni w Gdańsku, powstanie 114 loftów serwisowanych

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W rewitalizowanym, zabytkowym gmachu Montowni w Gdańsku, powstanie 114 unikatowych loftów serwisowanych o charakterze hotelowym. Za inwestycję odpowiada Euro Styl.

Montownia powstaje w unikatowym architektonicznie, pochodzącym z lat 30. XX wieku, zabytkowym budynku montażowni części do łodzi podwodnych. Znajdzie się w niej łącznie 114 loftów serwisowanych, a także zajmujący 2,7 tys. mkw. food hall oraz centrum konferencyjne.

Lofty serwisowane w Montowni to wygodne połączenie oferty hotelowej z niezależnością, którą dają funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty z kompletnie wyposażonymi aneksami kuchennymi. Imponująca wysokość kondygnacji, sięgająca nawet ponad 5 metrów, pozwoliła na stworzenie antresoli sypialnianych, dzięki temu w każdym apartamencie komfortowo wypocznie 4-6 osób.

Materiały inwestora
REKLAMA

Do apartamentów prowadzić będzie przestronne lobby recepcyjne z 24-godzinną obsługą. Goście będą też mogli otworzyć apartament smartfonem bez konieczności korzystania z usług recepcji.

W budynku znajdą się również przestrzenie wspólne dla gości, takie jak sala biznesowa, czytelnia i pokój zabaw dla dzieci. Ściany Montowni zdobić będą unikatowe, wielkoformatowe zdjęcia w stoczniowym klimacie, których autorem jest Michał Szlaga, znany dokumentalista.

Między kondygnacjami zawieszonych zostanie 17 efektownych obiektów świetlnych o wielkości od 2 do 9 metrów, zaprojektowanych przez uznanego artystę Tomasza Krupińskiego. Ich poszycie wykonane będzie z egzotycznych muszli placuna ephium, sprowadzonych na specjalne zamówienie z Filipin.

Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA