W Szczecinie powstaje 72-metrowy wieżowiec Sky Garden. Powstaną w nim apartamenty i biura Materiały inwestora

W Szczecinie powstaje 72-metrowy wieżowiec Sky Garden. Powstaną w nim apartamenty i biura

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W północnej części śródmieścia Szczecina, przy ul. Niedziałkowskiego trwa przebudowa dawnego biurowca oddziału Telewizji Polskiej. W 72-metrowej wysokości wieżowcu Sky Garden powstanie 114 apartamentów mieszkalnych, powierzchnie biurowe i część handlowo-usługowa.

Sky Garden zaoferuje łącznie 114 apartamentów mieszkalnych zlokalizowanych od trzeciej kondygnacji wzwyż. Na pierwszym i drugim piętrze znajdą się biura klasy A o łącznej powierzchni około 2 400 mkw. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową. Przewidziano również parking samochodowy na 110 miejsc w hali garażowej.

72-metrowy Sky Garden w swojej ofercie posiada apartamenty w układach od 2 do pięciu pokoi. 92 mieszkania posiadają tarasy o powierzchni do 70 mkw. .

– Przebudowa dawnego biurowca Telewizji jest jedną z większych i najbardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie. W samym sercu miasta powstanie obiekt o wysokim standardzie wykończenia, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i niepowtarzalnej estetyce.Dzięki zaprojektowaniu specjalnych okien powstaną ogromne przeszklone powierzchnie, które zapewnią mieszkańcom niepowtarzalne widoki. Bez wątpienia Sky Garden będzie nową wizytówką Szczecina – mówi Iwona Zielińska Wiceprezes Zarządu firmy Idea - Inwest Sp. z o.o.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Inwestorem i właścicielem Sky Garden jest Idea - Inwest Sp. z o.o. Wiodącym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej i usługowej została firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA