Warimpex buduje w Krakowie biurowiec Mogilska 35 Office Materiały inwestora

Warimpex buduje w Krakowie biurowiec Mogilska 35 Office

FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma dewelopersko-inwestycyjna Warimpex po raz kolejny postawiła na Kraków. W stolicy Małopolski trwa budowa kolejnego biurowca tej firmy – Mogilska 35 Office o powierzchni ok. 11 000 mkw. z terminem oddania budynku przewidzianym na pierwszą połowę 2023 roku.

Po sukcesie w komercjalizacji Mogilska 43 Office, firma Warimpex rozpoczęła prace budowlane w sąsiedztwie. Nowy biurowiec powstaje przy ul. Mogilskiej 35 w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Jego projekt architektoniczny, za który odpowiada OP Architekten, doskonale wpisuje się w otoczenie i charakteryzuje się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nie zabraknie też szeregu rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu, które podlegać będą ekologicznej certyfikacji BREAAM.

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż

Mogilska 35 Office będzie składać się z sześciu kondygnacji biurowych, a na parterze biurowca znajdą się lokale handlowo-usługowe dostępne także dla okolicznych mieszkańców. W części biurowej powierzchnia pięter wyniesie od 1,2 tys. do 1,9 tys. mkw., umożliwiając dużą elastyczność w trakcie aranżacji oraz efektywne wykorzystanie przestrzeni przez przyszłych najemców. Pod budynkiem zaplanowano 264 miejsca parkingowe zlokalizowane na dwóch poziomach oraz parkingi rowerowe wraz z szatniami i prysznicami.

REKLAMA
Materiały inwestora

Mogisla 43 Office w pełni wynajęty

Również w Krakowie Warimpex podpisał niedawno umowę najmu ostatniej wolnej powierzchni biurowej w Mogilska 43 Office. Tym samym biurowiec jest już w pełni wynajęty. Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie do zarządzania płacami w chmurze wynajęła około 300 mkw. powierzchni na 6 piętrze biurowca.

– Bardzo cieszy nas fakt, że 100% powierzchni w Mogilska 43 Office znalazło najemców. Dzięki świetnej lokalizacji i przestrzeni biurowej spełniającej wysokie wymagania lokalnego i międzynarodowego biznesu, inwestycja od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że ten sukces podzieli także nasza kolejna propozycja biurowa Mogilska 35 Office, w której jeszcze większy nacisk położymy na rozwiązania ekologiczne i zwiększające komfort użytkowników – powiedział Franz Jurkowitsch, Prezes Zarządu w Warimpex.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Krakus 35(gość)
W którym miejscu jest parking dla gości , kurierów , dostawców jedzenia tudzież firm budowlanych ,remontowych dostosowujących przestrzeń najemców w trakcie wynajmu ?

Powierzchnie biurowe w Mogilska 35 Office

Mogilska 35

Dostępna powierzchnia: 4336 m2
 • status budynku: w budowie
 • dostępność: Od zaraz
 • klasa budynku: A
 • współczynnik powierzchni wspólnych: 0.00
 • czynsz wywoławczy: 15.50
 • minimalny okres najmu (w latach): 5
 • współczynnik miejsc parkingowych: 1/41.0
 • otwierane okna
 • podłoga techniczna
 • czujniki dymu
 • podwieszany sufit