Warszawa: Apartamenty Modlińska – nowe osiedle na Białołęce. Na początek powstanie kilkadziesiąt mieszkań źródło: materiały inwestora

Warszawa: Apartamenty Modlińska – nowe osiedle na Białołęce. Na początek powstanie kilkadziesiąt mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Prace przy ulicy Modlińskiej ruszą z początkiem przyszłego roku. Warszawski deweloper Front Development zacznie od dwóch kilkupiętrowych budynków z ponad 60 lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Docelowo zrealizuje ich więcej.
Front Development Sp. z o.o. (związany z firmą Marex Budownictwo) wprowadził do sprzedaży inwestycję przy ul. Modlińskiej 39 na warszawskim Żeraniu w dzielnicy Białołęka. Ma stać się "nową wizytówką tej część dzielnicy". Ceny wynoszą od 237 697 do 632 626 zł (7 290-7 890 zł/mkw.). Planuje rozpocząć budowę w I kwartale 2020 roku, a oddać pierwsze lokale do użytku – w II kw. 2021 r. Projekt przygotowała pracownia FO Architekci z Warszawy.
materiały inwestora

Więcej lokali w planach

Zamknięte osiedle Apartamenty Modlińska nie skończy się na pierwszym etapie. Złożą się na niego dwa budynki wielorodzinne: czteropiętrowy przy drodze (B) oraz trzypiętrowy położony w głębi działki (A). Pierwszy pomieści 44 mieszkania, a drugi 19, łącznie 63: 10 jedno- (30,91 mkw.), 27 dwu- (40.38-49,81 mkw.), 25 trzy- (59,05-64,72 mkw.) i 1 czteropokojowe (86,78 mkw.). Dostępne będą balkony, głębokie na 1,9 m. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m.
Ofertę uzupełniają trzy lokale usługowe o powierzchniach: 59,31; 61,36 oraz 65,73 mkw. Deweloper przewidział windy obsługujące wszystkie kondygnacje, a także garaże podziemne z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Zaplanował też parking zewnętrzny dla gości przed obiektem B.
Więcej wizualizacji w galerii.

Setki nowych mieszkań i domów

Białołęka intensywnie się rozbudowuje. W październiku donosiliśmy, że Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. ruszył ze sprzedażą inwestycji zaplanowanej blisko zbiegu ul. Łopianowej i Morelowej. Alinea to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 70 mieszkaniami i lokalem usługowym.
materiały inwestora
REKLAMA
W tym samym miesiącu informowaliśmy, że w Brzezinach z realizacją wystartowali Ryńscy Development Sp. j. Osiedle Echa Leśne jest zespołem dziesięciu piętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Metraże sięgają prawie 120 mkw., a ceny 700 tys. zł.
materiały inwestora
Do tego dochodzi jeszcze m.in. Biały Dom realizowany przy ul. Światowida przez Kompanię Domową Sp. z o.o. Będzie miał od siedmiu do 16 kondygnacji nadziemnych (22,5-50 m). Pomieści przeszło 170 mieszkań, o czym wspominaliśmy w sierpniu.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora
Polski Holding Nieruchomości S.A. zamierza wkrótce rozpocząć swoją inwestycję, przy ul. Geodezyjnej. Młoda Białołęka obejmie docelowo ponad 500 lokali. O szczegółach pisaliśmy w lipcu.
materiały inwestora
W tym samym miesiącu donosiliśmy o nowym osiedlu Ostródzka Park na Grodzisku. Talo Sp. z o.o. Sp. k. buduje dwa budynki wielorodzinne z przeszło 90 mieszkaniami. Nabywcy skorzystają z dziedzińca ze stawem.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA