Warszawa: Mały Grochów – LC Corp bliski budowy ponad 200 mieszkań na Pradze-Południe źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Mały Grochów – LC Corp bliski budowy ponad 200 mieszkań na Pradze-Południe

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Mały Grochów
adresWarszawa, Siennicka
inwestorDEVELIA S.A.
projektantEs-Pro
REKLAMA
Wrocławski deweloper jeszcze w lutym ruszy z przedsprzedażą mieszkań na warszawskim Grochowie. W każdym z dwóch etapów powstanie ich po ponad sto. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2021 roku.
LC Corp S.A. prowadzi przetarg na wybór wykonawcy pierwszego etapu Małego Grochowa. Planuje go rozstrzygnąć jeszcze w tym kwartale. Prace budowlane mają ruszyć najpóźniej na przełomie marca i kwietnia. Potrwają do II kwartału 2021 roku.
Deweloper wybuduje dwuetapowe osiedle przy ulicy Siennickiej. W pięcio- i sześciopiętrowych budynkach będzie dostępnych 240 mieszkań. W pierwszym etapie znajdą się 103 z nich, o metrażach od 25 do 103 mkw. – od kawalerek po czteropokojowe. Przedsprzedaż ruszy jeszcze w lutym. Ceny zaczynają się od 242 tys. zł, w cenie 7800 zł/mkw. Drugi etap zakłada realizację 137 mieszkań o podobnym przedziale powierzchni.
Materiały inwestora
REKLAMA
Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i bliskość ważnych arterii drogowych pozwalają na wygodny dojazd do pracy, natomiast kameralna zabudowa najbliższej okolicy i parki – pożądaną ciszę i spokój. Dodatkowo w odległości ok. 500 m od inwestycji planowana jest realizacja III linii metra – Stacja Mińska – mówi deweloper.
Mieszkańcy najniższych kondygnacji będą mieli do dyspozycji ogródki, najwyższych tarasy, a pozostali – balkony. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w garażu podziemnym (230) oraz na zewnątrz. Ponadto LC Corp przewidział utworzenie boksów rowerowych, dwóch placów zabaw, pomieszczenia ochrony i lokali usługowych. Za projekt odpowiada pracownia Es-Pro.
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA