DODAJ

Warszawa: Marvipol wybrał wykonawcę Domu przy Okrzei. Wkrótce ruszą prace na Pradze-Północ [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Marvipol wybrał wykonawcę
Mariusz Bartodziej
2019-02-20 09:20:12
Warszawski deweloper ponownie inwestuje w bliskim sąsiedztwie Wisły. Zrealizuje w ośmiopiętrowym budynku blisko 100 apartamentów, w tym dwa z prywatnymi tarasami na dachu. Mieszkańcy wprowadzą się w przyszłym roku.

Spółka zależna od Marvipol S.A. zawarła 5 lutego z Totalbud S.A. umowę na generalne wykonawstwo Domu przy Okrzei. Prace ruszą w najbliższych miesiącach. Mają się zakończyć do 31 października 2020 roku. Ich wartość wynosi 26 mln zł netto.

Swoim nowoczesnym stylem wyróżnia się na tle praskiej architektury, jednocześnie wpisując się w jej historyczny charakter. Elewacja budynku to wyjątkowa mieszanka kilku kolorów, które komponują się ze sobą w jedną, przyciągającą wzrok całość – stwierdza deweloper. – Wykorzystany na elewacji najwyższej jakości piaskowiec sprawia, że bryła ożywa, kiedy padają na nią promienie słońca. Wykonane z czarnej stali balustrady, wypełnione barwionym szkłem, nadają budynkowi szyku i elegancji.

fot. investphoto.pl


Apartament wart dwa miliony z tarasem na dachu

W ośmiopiętrowym budynku przy zbiegu ulic Krowiej i Stefana Okrzei znajdzie się 85 apartamentów o metrażach od 27,95 do 103,38 mkw. Do każdego z nich przynależy taras bądź balkon. Pięć apartamentów na najwyższej kondygnacji wyróżnia się tarasem wokół całego mieszkania. Ponadto dwa z nich mają dostęp do prywatnych tarasów na dachu. Marvipol oferuje wykończenie lokali w trzech stylach: Industrialny Loft, Designerski Modern oraz Ponadczasowy Classic. Ceny wahają się od 372 tys. 825 zł do 1 mln 964 tys. 220 zł.

Charakterystyczne posadzki i zastosowany na ścianach piaskowiec są bezpośrednim nawiązaniem do architektury Pragi – tłumaczy deweloper. – Jednocześnie nie brakuje tu nowoczesnych rozwiązań. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, a ozdobne schody w formie nieregularnych kubików stanowią oryginalne miejsce do siedzenia oraz spotkań mieszkańców kamienicy.

Materiały inwestora


Mieszkańcy mogą skorzystać z systemu inteligentnego domu, umożliwiającego sterowanie m.in. zamkami, temperaturą i oświetleniem za pomocą np. aplikacji. W budynku będą mili dostęp do dwóch wind. Na parterze znajdą się trzy lokale usługowe, o powierzchniach 50,42, 147,9 oraz 284 mkw. Ozdobą inwestycja ma być wewnętrzny dziedziniec. Projekt przygotowała pracownia Pastewka i Strój Architekci S.C.

Więcej wizualizacji w galerii.