Warszawa: Stalowa 27 – Eiffage postawi kamienicę na Pradze źródło: materiały inwestora

Warszawa: Stalowa 27 – Eiffage postawi kamienicę na Pradze

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Inwestycję przy ulicy Stalowej przygotowują polskie spółki należące do francuskiej grupy deweloperskiej. W sześciopiętrowym budynku znajdzie się 60 mieszkań, w tym kilka dwupoziomowych. Inwestor przewidział tez miejsce na usługi. Wkrótce rozpocznie budowę, a skończy za ponad rok.
REKLAMA
Eiffage Immobiler Polska Sp. z o.o. wprowadził już na warszawski rynek rezydencję Villa Sadyba. 8 października ruszył z przedsprzedażą swojej drugiej stołecznej inwestycji, przygotowywanej przy ul. Stalowej 27 na Pradze-Północ. Budowę chce zacząć do końca roku, a jej zakończenie wyznaczył na I kwartał 2021 r. Projekt przygotowała krakowska pracownia Loesch+Partnerzy. Generalnym wykonawcą został Eiffage Polska Budownictwo S.A.
Stalowa 27 idealnie wkomponowuje się w oryginalną zabudowę i historyczny charakter Nowej Pragi, obecnie jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Warszawie – zapowiada deweloper. – Z jednej strony zachowała się tu atmosfera przedwojennej Warszawy z wewnętrznymi dziedzińcami, kapliczkami i zabytkowymi kamienicami, które nie uległy zniszczeniu w czasie wojny. Z drugiej strony, w związku z rozbudową drugiej linii metra i bliskością szerokiego węzła komunikacyjnego, znacząco skrócił się czas dojazdu do centrum.Dwupoziomowe apartamenty z tarasami

Stalowa 27 jest sześciopiętrową kamienicą z 56 jedno- i dwupokojowymi mieszkaniami o metrażach 28-58 mkw. oraz czterema dwupoziomowymi apartamentami o powierzchniach do 91 mkw. Do wszystkich przynależą ogródki/tarasy (3,91-36,1 mkw.), balkony (2,45 mkw.) lub loggie (1,44-3,1 mkw.). Pomieszczenia są wysokie na 2,65 m. Eiffage Immobiler Polska zapewnia inwestorom ofertę obsługi wynajmu.

Mieszkańcy skorzystają z ośmiu miejsc parkingowych w garażu podziemnym i czterech komórek lokatorskich, zielonego patio wewnątrz obiektu, a także pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków. Ofertę uzupełnia zlokalizowany na parterze lokal usługowy o pow. 25 mkw.

Więcej wizualizacji w galerii.

Dwa poziomy przy Targowej

Dwupoziomowe apartamenty na Pradze-Północ mieszczą się jeszcze m.in. w jednej nowej inwestycji. Moderna Holding Sp. z o.o. zaczęła w kwietniu budowę Praskiej Moderny przy ul. Targowej. Oferuje ponad 30 mieszkań, z czego większość zajmuje po dwie kondygnacje. W obiekcie będą też dostępne lokale usługowe.Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA