Osiedle Kwiatowe w Zalasewie powiększa sięźródło: Materiały inwestora

Osiedle Kwiatowe w Zalasewie powiększa się

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Osiedle Kwiatowe będzie jeszcze większe. Deweloper Planetbud Development rozpoczął sprzedaż II etapu przy ul. Planetarnej w Zalasewie. Inwestycja wzbogaci się o 60 funkcjonalnie zaprojektowanych domów. Tym razem do wyboru będą mieszkania jedno- lub dwulokalowe o powierzchni ok. 50, 82, 96 i 114 mkw. Docelowo II etap zostanie przekazany mieszkańcom pod koniec 2019 roku.
Zimowy czas nie spowalnia prac. Realizowany aktualnie I etap jest już na zaawansowanym poziomie. Duże zainteresowanie projektem spowodowało, że ponad połowa domów została już sprzedana. – W naszej ofercie wciąż znajdują się mieszkania o powierzchni ok. 82 oraz 96 mkw. Osiedle Kwiatowe to idealna opcja dla rodzin. Atutem z pewnością jest bliskość przedszkola oraz szkoły podstawowej – mówi Weronika Potarzycka-Suszka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development.
W nowym etapie budowy osiedla powstanie 60 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań. Deweloper oferuje domy jednolokalowe, wśród których proponuje 3 metraże do wyboru – ok. 82, 96 i 114 mkw. – Wszystkie lokale będą podzielone na strofę nocną i dzienną. Te o powierzchni ok. 82 mkw. będą posiadać przestronny salon, kuchnię oraz toaletę. Natomiast na piętrze będą znajdować się 2 sypialnie, łazienka i garderoba. Domy większe, o powierzchni ok. 96 i 114 mkw. to jeszcze więcej przestrzeni dla każdej rodziny. Na parterze oprócz salonu z aneksem kuchennym i toaletą znajdować się będzie dodatkowy pokój – wyjaśnia Weronika Potarzycka-Suszka. Do każdego domu będzie przynależeć ogródek oraz 2 miejsca postojowe. Swoją propozycję Planetbud uzupełnia o 3 domy dwulokalowe o powierzchni ok. 50 mkw. Klienci mają do wyboru lokale na parterze lub piętrze. Każdy z nich będzie posiadać salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienkę. Mieszkańcy lokali na parterze otrzymają do dyspozycji ogródek, a na piętrze – przestronny balkon. Dodatkiem są również miejsca postojowe.
REKLAMA
Lokalizacja Osiedla Kwiatowego to doskonała opcja zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Położenie inwestycji zapewnia możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych. Deweloper zadba również o mała architekturę. – Osiedle będzie wyposażone w drogi wewnętrzne, oświetlenie, a w późniejszym terminie również plac zabaw – dodaje Weronika Potarzycka-Suszka. Ponadto dobra komunikacja ze Swarzędzem oraz Poznaniem zapewnia szybki dojazd do pracy czy na zakupy do centrów handlowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA