Prima Poland podpisuje umowę najmu powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym Marynarska Business Park

Prima Poland podpisuje umowę najmu powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym Marynarska Business Park

Warszawa
REKLAMA

Prima Poland Sp. z o.o., firma produkująca i dystrybuująca jedną z najpopularniejszych marek kawy na polskim rynku, wynajmie ok. 900 mkw. w kompleksie biurowym Marynarska Business Park, przy ulicy Taśmowej 7 w Warszawie. Spółka wprowadzi się do nowego biura już we wrześniu br. W transakcji najmu pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle.


Prima Poland Sp. z o.o. odpowiada za produkcję i dystrybucję obecnej na polskim rynku od już prawie 25 lat popularnej kawy pod marką Prima oraz Douwe Egberts – kaw z segmentu premium. Firma poszukiwała nowoczesnej, elastycznej oraz dobrze zlokalizowanej – w bliskości węzłów komunikacyjnych i lotniska – powierzchni biurowej, umożliwiającej dalszą ekspansję.


Piotr Kokociński, Dyrektor Generalny Prima Poland Sp. z o.o
., skomentował: „Przeniesienie centrali firmy z Poznania do Warszawy to krok wspierający całą organizację w realizacji naszych ambicji na polskim rynku. Chcemy, by zarówno lokalizacja biura jak i same pomieszczenia wzmacniały i podkreślały ideę bliskiej, dynamicznej i interaktywnej współpracy, były źródłem inspiracji oraz dodawały energii do działania. Taką nowoczesną przestrzeń biurową, a do tego zrozumienie naszych potrzeb i wsparcie realizacji naszej koncepcji znaleźliśmy właśnie w Marynarska Business Park”.

REKLAMA


Izabela Kapil,
Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, dodaje: „Cieszy nas fakt, że Prima Poland zdecydowała o relokowaniu swojej głównej siedziby z Poznania właśnie do kompleksu Marynarska Business Park. Najważniejszym kryterium wyboru danej lokalizacji było dostarczenie w bardzo krótkim terminie nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej w wysokiej klasy budynku z doskonałą dostępnością środków komunikacji miejskiej. Kompleks przy ul. Taśmowej 7 w pełni spełnił te wymagania”.

Kompleks Marynarska Business Park, zlokalizowany na Służewcu Przemysłowym (Mokotów), przy ulicy Taśmowej 7, składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 43 000 mkw. Dużym atutem kompleksu biurowego jest jego położenie przy węźle Marynarska, który będzie stanowił część trasy NS i zapewni szybką i dogodną komunikację z lotniskiem Okęcie oraz południową obwodnicą Warszawy, a także bliskość szybkiej kolejki miejskiej oraz zajezdni tramwajowej. Kompleks został ukończony latem 2008 r., a jego właścicielem jest spółka Heitman, działająca w imieniu Heitman European Property Partners IV. Do grona najemców obiektu należą miedzy innymi takie marki jak m.in. Netia, P4, Colgate Palmolive i Ford.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA