Wyjątkowe miejsce do życia na Bemowie

Wyjątkowe miejsce do życia na Bemowie

Warszawa
REKLAMA

Na Bemowie startuje budowa drugiego etapu osiedla Bianco. Nad pracami czuwa deweloper o francuskich korzeniach – firma Nexity. Niebawem powstaną dwa budynki, wpisujące się w filozofię 3E. Bemowo Bianco 2 ma być ergonomiczne, estetyczne i ekonomiczne.

 

E jak ergonomia

Mieszkanie to centrum życia człowieka. Dlatego powinno być dokładnie dopasowane do wymogów jego mieszkańców. W oparciu o dokładną analizę indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców, powstało 90 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, które można łatwo zaaranżować. W zależności od preferencji, można wybrać mieszkania 1,2,3 lub nawet 4-pokojowe z widnymi kuchniami i łazienkami. Każde z nich posiada ogródek lub taras o powierzchni do kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Amatorzy nietypowych rozwiązań mogą wybrać mieszkanie z ogrodem zimowym lub z kominkiem.

 

Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń (do 270 cm długości), mieszkania będą dobrze doświetlone. Dokładnie przemyślane układy mieszkań pozwoliły na zoptymalizowanie wykorzystania przestrzeni lokalu. W odróżnieniu od popularnych w ostatnim czasie mieszkań z długimi, wąskimi korytarzami w układzie litery „L”, mieszkania w Bianco 2 będą posiadały jedynie niewielkie, ale ustawne przedpokoje. Dzięki temu właściciele nie będą musieli płacić za tzw. pusty metraż, trudny do zaaranżowania i zagospodarowania. Dużym atutem jest modułowość mieszkań. Układ sąsiadujących ze sobą lokali oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalają na to, aby w razie potrzeby łatwo i funkcjonalnie połączyć sąsiadujące ze sobą mieszkania. W ten sposób można uzyskać dodatkową przestrzeń, unikając uciążliwej przeprowadzki.

 

REKLAMA

E jak estetyka

Mieszkanie ma być przyjemnością. Dlatego deweloper dołożył wszelkich starań, aby wizualna strona osiedla Bianco na co dzień cieszyła oczy mieszkańców. Nowe budynki będą kameralne i niewysokie – od 3 do 5 pięter. Ich elewacje będą proste i nowoczesne, a wnętrza – jasne i eleganckie. Do każdego z 90 mieszkań przewidziano zielone ogródki oraz nasłonecznione balkony lub tarasy. Zdecydowana większość miejsc parkingowych zostanie ukryta pod osiedlem, a na terenie okalającym budynki zaaranżowana zostanie wspólna przestrzeń rekreacyjna, wyrosną drzewa, powstaną place zabaw i alejki spacerowe.

 

E jak ekonomia

Mieszkanie ma być dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych przyszłych mieszkańców. Bianco 2 to idealne miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale też dla osób, które poszukują swojego pierwszego mieszkania lub traktują zakup lokalu jako inwestycję. Z osiedla do centrum Warszawy można dotrzeć w ciągu kwadransa, a w najbliższej okolicy znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura edukacyjno-usługowa (szkoły, przedszkola, sklepy, kluby fitness itp.).

 

Mieszkania w Bemowo Bianco 2 można nabyć w bardzo konkurencyjnych cenach – od 5900 zł za mkw. Za dwupokojowe mieszkanie trzeba tu zapłacić ok. 234 700 zł, za kawalerkę – 176 800 zł – to najniższe ceny na rynku bemowskim. Aż 89 proc. mieszkań jest dostępnych w programie Mieszkanie Dla Młodych. Warto odwiedzić biuro sprzedaży zlokalizowane przy ul. Dywizjonu 303 nr 145 i dokładnie zapoznać się z propozycjami mieszkań, a następnie przyjść na Dni Otwarte w dniach 26-28 czerwca 2015 r. Wówczas pierwsze 30 mieszkań będzie można kupić w promocji, oszczędzając nawet do 45 000 zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA