Węgierski Wizz Air uruchomi trzy nowe połączenia lotnicze z WrocławiaPixabay

Węgierski Wizz Air uruchomi trzy nowe połączenia lotnicze z Wrocławia

REKLAMA

Oferta Portu Lotniczego we Wrocławiu wzbogaci się o trzy nowe połączenia lotnicze. Nisko-kosztowa, węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła właśnie nowe trasy ze stolicy Dolnego Śląska.

Trzy nowości z Wrocławia na sezon lato 2022 to: Barcelona El-Prat, Tirana i Rodos. Do hiszpańskiej Barcelony i stolicy Albanii Tirany polecimy od 1 sierpnia. Loty do tych miast odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Wizz Air wskazał, że popularność Albanii wśród turystów rośnie z roku na rok. "Kraj położony jest w środku basenu Morza Śródziemnego i przyciąga turystów naturalnością, nieskażoną przyrodą i licznymi plażami. Stolica Tirana jest centrum kulturalnym i największym miastem w Albanii" – podkreślił węgierski przewoźnik.

Loty ze stolicy Dolnego Śląska na popularne wśród turystów grecką wyspę Rodos, Wizz Air uruchomi 2 sierpnia. Będą to dwa połączenia tygodniowo. Loty odbywać się będą we wtorki i soboty.

REKLAMA
Port Lotniczy Wrocław

Wizz Air ma pięć baz w Polsce: Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk i Wrocław. Przewoźnik dysponuje w sumie 152 samolotami typu Airbus A320 i A321. Linia jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych pod nazwą WIZZ.

Wizz Air oferuje 195 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA