[wielkopolskie] Większe kino w Galerii Nad Jeziorem w Koninie już otwarte

[wielkopolskie] Większe kino w Galerii Nad Jeziorem w Koninie już otwarte

Kajtman
REKLAMA
Blisko 900 miejsc w 5 nowoczesnych salach kinowych, urozmaicony repertuar filmowy, zwiększona strefa barowa oraz kawiarnia Helios Cafe, a dla najmłodszych widzów strefa interaktywna – tak prezentuje się nowe kino Helios, którego otwarcie odbyło się 6 kwietnia w Galerii Nad Jeziorem.
Prawdziwa rewolucja czeka widzów w kinie Helios konińskiej Galerii Nad Jeziorem. Kompleksowy remont obiektu dobiegł końca. Kinomani mają teraz do dyspozycji aż 5 sal, z których dwie zmodernizowano, natomiast trzy powstały dodatkowo. Powierzchnia kina zwiększyła się o 850 metrów kwadratowych. 
Sale wyposażone są łącznie w 893 wygodnych foteli i podwójne kanapy z podwójnymi podłokietnikami na napoje – to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. Uruchomiony został wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1 i srebrne ekrany firmy Harkness oraz technologia DepthQ, która umożliwia osiągnięcie największej precyzji wyświetlania obrazu w trójwymiarze – mówi Katarzyna Ruminkiewicz, dyrektor kina Helios w Galerii Nad Jeziorem.
Pięć sal kinowych bezpośrednio przełoży się na większą liczbę propozycji filmowych. Poza regularnymi projekcjami kino proponuje swoim widzom projekty specjalne, m.in.: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kino na Temat czy Kultura Dostępna. Widzowie skorzystają również z niestandardowych okularów 3D, które będą mogli kupić i wykorzystać podczas kolejnych wizyt w kinie. 
Ponadto multipleks wzbogacił się o pokaźne zaplecze gastronomiczne z kawiarnią Helios Café i barem kinowym. Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach powstała strefa interaktywna z zabawami wyposażona w stoliki multimedialne i videowall – monitor na ścianie służący do przekazywania treści. – Centra Handlowe to nie tylko miejsca zakupów, lecz coraz częściej także miejsca spotkań i spędzania wolnego czasu. Staramy się rozwijać naszą ofertę w tym zakresie. Dzięki modernizacji i rozbudowie jedynego w Koninie kina nasza galeria stała się strefą spotkań z kulturą i rozrywką – mówi Anna Frydrysiak, dyrektor Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem. 
Oficjalnie otwarcie kina odbyło się 6 kwietnia. Podczas pełnego atrakcji weekendu widzowie mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów, wziąć udział w licznych konkursach, a także skorzystać ze  specjalnej strefy dla najmłodszych. Od 6 kwietnia, na dużym ekranie klienci mogą zobaczyć najnowsze premiery filmowe.
Galeria Nad Jeziorem:Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket CARREFOUR, sklepy średnio powierzchniowe BRICO MARCHE, RTV EURO AGD, RESERVED, CCC, MARTES SPORT oraz 65 butików i punktów usługowych. Główne zalety Centrum to silna strefa oddziaływania zamieszkana przez 170,000 osób, łatwo dostępna lokalizacja, rodzinna atmosfera, duży wygodny parking oraz ciekawa oferta handlowa to wszystko usytuowane w pięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zatorze. Centrum Handlowe stanowi znakomitą propozycję dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i przyjemne spędzanie czasu. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością. Właścicielem CH Galerii Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Miasto wyremontuje tramwaje za ponad 130 milionów? Są chętni
Modernizację przejdą 42 Protramy i Skody. Większość z nich służy już od kilkunastu lat. Inwestycja m...
[Poznań] Znany sklep RTV wynajął nowy magazyn w Poznaniu
Firma Terg S.A., właściciel elektromarketów Media Expert, wynajął 1,8 tys. mkw. powierzchni magazyno...
Vantage Development kupił prawie hektar ziemi na południu Wrocławia pod mieszkaniówkę
Wrocławski deweloper ponownie inwestuje w tej części miasta. Zapłacił za grunt pod nowe osiedle czte...
[Kraków] Budowa VIII etapu Słonecznego Miasteczka w Krakowie zbliża się do końca
Zakończyła się kolejna faza budowy VIII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko, w ramach której wykonano...
[Polska] Wpływ koronawirusa na rynek nieruchomości – wywiad z Danielem Bieniasem, dyrektorem zarządzającym CBRE
Jaki wpływ będzie miał koronawirus na postrzeganie polskiego rynku nieruchomości komercyjnych przez...
Wrocław: Kończą się przygotowania do budowy Alei Wielkiej Wyspy
Miasto już kilkanaście miesięcy temu wybrało firmy Banimex i Azi-Bud na wykonawcę inwestycji. Projek...
Wrocław: Town House wyręczy Verity Development. Przebuduje zabytkową kamienicę na Przedmieściu Świdnickim
Wrocławski deweloper przygotowywał tę inwestycję co najmniej od ubiegłego roku. Może już zrobić to,...
Wrocław: Do trzech razy sztuka? Miasto wydłuża czas projektowania remontu mostu Osobowickiego i wymaga konsultacji
Zabytkowa przeprawa nad Odrą ma być odnowiona do 2024 roku. Urzędnicy unieważnili już dwa postępowan...
[Poznań] Fama Jeżyce w Poznaniu ma pozwolenie na budowę
Już wkrótce rozpocznie się budowa jednej z największych, a zarazem ciekawszych inwestycji na poznańs...
Wrocław: Świeradowska 75A – Nacarat zbuduje mieszkania przy Wzgórzu Gajowym [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper ponowie zainwestował w stolicy Dolnego Śląska, tym razem na Gaju. Zburzy budyne...