Wschodnia 19 znów z MdM-emźródło: Materiały inwestora

Wschodnia 19 znów z MdM-em

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Rynek mieszkaniowy przeżywa prawdziwy rozkwit. Wszystko za sprawą programu Mieszkanie dla Młodych. By wykorzystać ostatnie chwile trwania MdM-u, inwestor Wschodnia 19 dostosowuje się do założeń programowych – obniża ceny części mieszkań do limitów państwowego dofinansowania.
W centrum Lubonia powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Wschodnia 19. Projekt zakłada powstanie 146 mieszkań z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. Nowoczesny design, zielone tarasy na ostatniej kondygnacji, wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego to tylko część atutów wyróżniających projekt. Inwestor, firma NCS-Bud zadbała także o dostosowanie oferty do programu Mieszkanie dla Młodych. – Wielu naszych klientów to młode rodziny z dziećmi, dla których państwowe dofinansowanie jest bardzo istotne. Zdecydowaliśmy się obniżyć ceny wielu mieszkań. Proponujemy więc 5% rabatu, dzięki czemu spora część lokali wpisuje się w ramy programu MdM – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Ponadto, inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym, co oznacza, że pieniądze klientów zgromadzone na rachunku są bezpieczne i zostają przekazane deweloperowi dopiero po zakończeniu budowy. Dodatkowo podczas kupna mieszkania obowiązuje system finansowania 10/90, a więc 10% wartości nieruchomości nabywca uiszcza po podpisaniu umowy, a pozostałe 90% przed odbiorem kluczy do własnego M. 
REKLAMA
Inwestycja obejmuje budowę mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. W budynku zaplanowano zarówno kawalerki, jak i dwu-, trzypokojowe mieszkania o metrażu od 38 do ponad 88 mkw. Wschodnia 19 to projekt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno rodziny chcące zamieszkać blisko przedszkoli, szkół oraz gimnazjów, jak i inwestorzy planujący wynajem nabytych lokali. Atutem bowiem jest dogodna lokalizacja: zaledwie dziesięć minut zajmie podróż na dworzec PKP, trzy minuty spacerem na przystanek autobusowy, a zmotoryzowani w kilka chwil dotrą do autostrady A2, skąd szybko dostaną się do Poznania.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA