Spółka Lynka, jeden z wiodących europejskich dostawców odzieży zdobionej, przedłużyła umowę najmu 9 tys. mkw. w Panattoni Park Kraków IV. W obiekcie najemca korzysta z powierzchni magazynowo-produkcyjnej, biurowej i socjalnej. Podczas renegocjacji warunków najmu spółkę Lynka reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Firma Lynka została założona w 1992 r. Aktualnie to jeden z największych dostawców odzieży zdobionej w Europie. Działalność firmy Lynka obejmuje dystrybucję oraz zdobienie odzieży i akcesoriów promocyjnych. W ofercie spółki można znaleźć szeroką gamę odzieży casualowej, korporacyjnej i sportowej.
Aby sprawnie realizować zamówienia, zakład produkcyjny Lynka został wyposażony m.in. w automatyczne prasy drukarskie, prasy ręczne, urządzenia do druku cyfrowego (DTG), maszyny hafciarskie oraz rozwiązania do druku „Print-On-Demand” (POD).
Zaplecze technologiczne i baza wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że dzienna zdolność produkcyjna firmy Lynka to ponad 40 000 sztuk odzieży. Spółka działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, czego dowodem są certyfikaty: Ecovadis, GOTS oraz WRAP (Worldwide Responsible Apparel Production).
W fabryce Lynka w Skawinie zatrudnionych jest ponad 300 osób.
– Dobre połączenie drogowe z Europą Zachodnią, niewielka odległość od Portu Lotniczego w Balicach i wysoki standard obiektu – to wszystko przekonało Zarząd spółki Lynka do przedłużenia umowy najmu w Panattoni Park Kraków IV. Nasza rola obejmowała doradztwo w kwestii aspektów technicznych oraz prowadzenie negocjacji zarówno warunków komercyjnych, jak i kluczowych zapisów umowy najmu. Cieszymy się, że osiągnęliśmy cel, a nasz Klient pozostaje w korzystnej dla siebie i swoich pracowników lokalizacji – mówi Michał Kozar, Associate Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.
Panattoni Park Kraków IV znajduje się w Skawinie, w odległości zaledwie 17 km od centrum Krakowa. Ponieważ obiekt od węzła autostrady A4 dzielą zaledwie 2 km, to najemcy zyskują optymalne warunki do dystrybucji produktów drogą lądową do krajów Europy zarówno Zachodniej, jak i Wschodniej.
Park oferuje nie tylko powierzchnię magazynowo-produkcyjną klasy A, ale również zaplecza socjalne i pomieszczenia biurowe.



![Na Dolnym Śląsku trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/177/49/80049_100x70.jpg)





![Błonia pod Zamkiem - rusza duża, zielona inwestycja w centrum Lublina [WIZUALZIACJE]](https://investmap.pl/_i/image/165/37/80037_100x70.jpg)
![Aleja Centralna – powstanie kolejna zielona inwestycja w Nowym Centrum Warszawy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/29/29/691997_100x70.jpg)
![Tak będzie wyglądać nowa siedziba Teatru Współczesnego w Szczecinie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/159/31/80031_100x70.jpg)
![Odbudowa Pałacu Saskiego w Warszawie znów pod znakiem zapytania. Rosną koszty, rosną opóźnienia, a decyzji wciąż brak [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/49/49/616497_100x70.jpg)
![[małopolskie] Salon sportowy powiększa lokal i przedłuża najem w galerii Niwa w Oświęcimiu na kolejnych pięć lat](https://investmap.pl/_i/image/47/47/47407_100x70.jpg)

![[Warszawa] Angielski zarządca funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi otwiera nowe centrum technologiczne w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/165/37/35749_100x70.jpg)

![[Warszawa] Nowy najemca w Poleczki Business Park](https://investmap.pl/_i/image/91/91/26203_100x70.jpg)

![[Kraków] Trzecie biuro firmy Regus w Krakowie](https://investmap.pl/_i/image/12/12/23564_100x70.jpg)


![[Warszawa] Nowy najemca wybiera Smolną 40 na swoją dziesiątą lokalizację w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/117/117/24949_100x70.jpg)