Nowy najemca wybiera Smolną 40 na swoją dziesiątą lokalizację w Warszawiefot. Pajakus

Nowy najemca wybiera Smolną 40 na swoją dziesiątą lokalizację w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Regus, wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, podpisał umowę najmu 1 000 mkw. w zmodernizowanym budynku przy ul. Smolnej 40, na swoje dziesiąte centrum biznesowe w Warszawie.
Eksperci JLL doradzali Regusowi w procesie poszukiwania nowej lokalizacji oraz negocjowania umowy najmu.
Paweł Ornatek, Dyrektor Zarządzający Regus, informuje: „Dążymy do dywersyfikacji naszej oferty biurowej i rozwijamy sieć centów biznesowych w Polsce. By dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów, poszukujemy powierzchni w zróżnicowanym standardzie i w wielu lokalizacjach. Cieszymy się z możliwości powiększenia naszego portfolio o nową, nietuzinkową lokalizację, jaką bez wątpienia jest zmodernizowany, historyczny budynek przy ul. Smolnej 40”.
REKLAMA
Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, dodaje: „Smolna 40 to już dziesiąty adres biurowy firmy Regus w Warszawie, a zarazem ciekawa propozycja dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum miasta”.
Umowa w budynku Smolna 40 jest kolejnym kontraktem zawartym przez Regus w ostatnich tygodniach – niedawno firma wynajęła ok. 950 mkw. w Graffit House przy ul. Rogozińskiego 12 w Krakowie.
Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. Firma wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itp. JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Azji i Pacyfiku oraz w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA